NX

ŽYMIAUSIAS LEXUS VISUREIGIS

Užkariaukite miestą šiuo elegantišku veržliu visureigiu.

SUSIPAŽINKITE SU NX

Demonstruojantis naujausią Lexus dizainą, NX turi ryškias verpsto formos groteles, pasižyminčias stilingomis padūmavusio chromo detalėmis ir sportiniais LED žibintais. Patirkite didžiausią judrumą mieste, rinkdamiesi įsikraunančius hibridus arba turbo benzininius modelius.

2018 lexus nx 300 f sport key features
 • Hibridinė pavara

  Sklandžiai derinama galia, išgaunama iš benzininio ir elektrinio variklių suteikia nepakartojamą jausmą vairuojant NX 300h bei užtikrina nedideles išmetamųjų dujų emisijas ir itin mažas degalų sąnaudas.

 • Benzininė pavara

  Varomas turbokompresoriniu tiesioginio įpurškimo 2,0 litrų benzininiu varikliu, šis dinamiškas NX 200t žymiai padidina mėgavimąsi visureigio, kuris užtikrina staigų pagreitėjimą, tikrą greitkelio našumą ir ištobulintą vairavimo patirtį, vairavimu.

 • Patobulinta kabina

  Likdami ištikimi savo Kaizen nuolatinio tobulėjimo principui, kaip niekada anksčiau patobulinome NX saloną. Iš karto pastebėsite didesnį 10,3 colio Lexus aukščiausios klasės navigacijos ekraną, o itin tikslus odos susiuvimas ir smulkios išdirbtos apdailos detalės pagerina vairavimo patirtį.

 • Perkonstruota pakaba

  Kruopščiai sukurta ir tiksliai išbandyta mūsų Takumi meistrų, NX pakaba buvo perkonstruota, o adaptyviosios kintančiosios pakabos sisitemai (AVS) buvo atlikta net 650 pakeitimų.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite NX automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Configure your car

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

NX 300h Luxury / Black

SUSIPAŽINKITE SU NX

Įkvėptas lydyto metalo grožio, NX lengvai skrieja miesto kraštovaizdžiu. Siekiant pagerinti Jūsų vairavimo patirtį, jame yra integruota intuityvioji technologija: nuo gražiai pagamintų odinių sėdynių iki aukščiausios kokybės akustikos.

SUSIPAŽIKITE SU NX

Aukščiau esantis modelis nepriklauso šiai pasiūlai

Next steps

KITI MODELIAI