SUSIPAŽINKITE SU LS

Po penkerių kūrybinės kelionės metų prabangus sedanas pakeitė įvaizdį – penktosios kartos Lexus flagmanas virto visiškai nauja meno forma. Mūsų dizaineriai visuomet stengiasi išplėsti galimybių ribas, tačiau šis naujausias LS modelis atveria dar platesnius horizontus ieškant naujoviškų technologinių sprendimų. Iš pagrindų atnaujintas automobilis išsiskiria nepriekaištingu manevringumu bei įkvepiančia dinamika. Šiems privalumams nė kiek nenusileidžia jo išskirtinis komfortas ir prabanga.


 

 
  2018 lexus ls key features
 • Japonų svetingumas (omotenashi)

  Naujasis LS persmelktas japonų svetingumo dvasios. Vos palietus durelių rankenėlę, automobilis pasikelia, kad vairuotojui būtų patogiau įlipti, o šoninės priekinių sėdynių atramos nusileidžia, kviesdamos užimti savo vietą.

 • Mark Levinson® erdvinio garso sistema

  Tyli salono aplinka – ideali vieta klausytis muzikos naudojantis Mark Levinson® garso sistema su garso reguliavimo technologija (Quantum Logic Immersion) ir lubose įmontuotais garsiakalbiais. Ji atkuria koncertų salei prilygstantį unikalų erdvinį garsą.

 • Benzininis arba hibridinis galios agregatas

  LS toliau diktuoja naujus dinamikos, sklandaus ir tylaus važiavimo bei degalų ekonomijos standartus, nesvarbu, ar būtų varomas daugiapakopės hibridinės sistemos ar 3,5 l V6 benzininio variklio su dviem turbokompresoriais.

 • Išskirtinė Lexus Safety System+ saugos sistema

  Mūsų didelė pažanga avarijų prevencijos tyrimuose suteikia galimybę visuose LS modelius montuoti Lexus Safety System+ saugos sistemų paketą kaip standartinę įrangą. Jį sudaro Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, automatinė tolimųjų šviesų sistema, atstumą palaikanti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema ir kelių ženklų atpažinimo sistema. Kaip papildoma įranga gali būti montuojamos Pre-Collision sistema su pėsčiųjų perspėjimo funkcija, aktyvioji vairo koregavimo sistema, perspėjimo apie iš priekio artėjančius automobilius sistema, Lexus CoDrive sistema ir dviejų lygių adaptyvioji automatinė tolimųjų šviesų sistema.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite LS automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

LS 500h Luxury / Black

KITI MODELIAI