ls experience hero

LS

NOVATORIŠKAS FLAGMANAS SEDANAS

Niekas negali prilygti LS sedanui: tai tikras inžinerijos, komforto ir prabangos šedevras.

SUSIPAŽINKITE SU LS

Po penkerių kūrybinės kelionės metų prabangus sedanas pakeitė įvaizdį – penktosios kartos Lexus flagmanas virto visiškai nauja meno forma. Mūsų dizaineriai visuomet stengiasi išplėsti galimybių ribas, tačiau šis naujausias LS modelis atveria dar platesnius horizontus ieškant naujoviškų technologinių sprendimų. Iš pagrindų atnaujintas automobilis išsiskiria nepriekaištingu manevringumu bei įkvepiančia dinamika. Šiems privalumams nė kiek nenusileidžia jo išskirtinis komfortas ir prabanga.


 

 
  2018 lexus ls key features
 • Japonų svetingumas (omotenashi)

  Naujasis LS persmelktas japonų svetingumo dvasios. Vos palietus durelių rankenėlę, automobilis pasikelia, kad vairuotojui būtų patogiau įlipti, o šoninės priekinių sėdynių atramos nusileidžia, kviesdamos užimti savo vietą.

 • Lexus Safety System+ A

  Savaime suprantama, naujajame 2018 m. LS modelyje taip pat montuojama naujosios kartos Lexus Safety System+ . Dabar į šį pažangios saugos įrangos komplektą įtraukta pirmoji pasaulyje pėsčiųjų fiksavimo funkcija su aktyviąja vairo koregavimo funkcija.

 • Mark Levinson® erdvinio garso sistema

  Tyli salono aplinka – ideali vieta klausytis muzikos naudojantis Mark Levinson® garso sistema su garso reguliavimo technologija (Quantum Logic Immersion) ir lubose įmontuotais garsiakalbiais. Ji atkuria koncertų salei prilygstantį unikalų erdvinį garsą.

 • Benzininis arba hibridinis galios agregatas

  LS toliau diktuoja naujus dinamikos, sklandaus ir tylaus važiavimo bei degalų ekonomijos standartus, nesvarbu, ar būtų varomas daugiapakopės hibridinės sistemos ar 3,5 l V6 benzininio variklio su dviem turbokompresoriais.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite LS automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Configure your car

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

LS 500h Luxury / Black

Next steps

KITI MODELIAI