concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

bg hero

LC

LEXUS

LEXUS LC 500 IR LC 500h

LC MODELIS EUROPOS RINKOJE
PASIRODYS 2017 M. RUGPJŪČIO MĖN.

Naujojo LC prekyba Europoje prasidės šių metų rugpjūčio mėn. Projektuojant automobilį, Lexus inžinierių pagrindinis tikslas buvo išsaugoti originalaus koncepcinio LF-LC automobilio dizaino esminius elementus, sukuriant flagmaną kupė, atspindintį Lexus apibrėžiantį radikalų dizainą

Ne mažiau svarbu ir tai, kas glūdi po šio automobilio kėbulu. Naujasis LS – pirmasis modelis, sukonstruotas ant Lexus pasaulinės prabangių automobilių platformos, kuri leidžia pasiekti žemą svorio centrą ir optimalų svorio pasiskirstymą. Dėl šių privalumų automobilis yra ypač manevringas ir stabilus, todėl jis suteikia nepakartojamų vairavimo potyrių, kokių ir tikimasi iš prestižinio kupė.

Pažangūs Lexus galios agregatai užtikrina puikią abiejų LC modelių – visiškai hibridinio ir su V8 varikliu – ekonomiją. LC 500h degalų sąnaudos yra 6,4 l/100 km, o išskiriamo CO2 kiekis – 145 g/km. LC 500 modelio su 5,0 l 477 DIN AG (351 kW) V8 benzininiu varikliu atitinkami rodikliai yra 11,5 l/100 km ir 263 g/km.

Ženevos automobilių parodoje vykusioje Lexus prezentacijoje paskelbta apie naujojo LC ribotos laidos versiją Launch Edition, kuri bus gaminama prabangaus kupė pasirodymo Europoje proga.

Visiškai hibridinio LC 500h ir LC 500 su V8 varikliu modelių versijos Launch Edition išsiskiria F-White spalvos kėbulu ir kontrastinga Breezy Blue vidaus apdaila. Be to, šiose versijose montuojami 21 colio lengvojo lydinio ratlankiai, kurie bus įtraukti tik į LC modelių Sport ir Sport+ komplektacijas.

SUKURTA NAUJAI ERAI

LC ŽYMI NAUJOS LEXUS EROS PRADŽIĄ. ŠIAME PRABANGIAME KUPĖ MODELYJE APJUNGIAMOS INŽINERINĖS ŽINIOS IR IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS, NUSTATANTYS NAUJUS VAŽIAVIMO, STILIAUS IR MEISTRYSTĖS STANDARTUS.

KVAPĄ GNIAUŽIANTYS VAIRAVIMO POTYRIAI

LC AUTOMOBILIS, IŠSISKIRIANTIS VISIŠKAI NAUJA KOMPONUOTE SU GALINIAIS VAROMAISIAIS RATAIS IR PRECIZIŠKAIS KONSTRUKCINIAIS SPRENDIMAIS NEPRIEKAIŠTINGAM VALDYMUI UŽTIKRINTI, SIŪLO UNIKALIĄ VAIRAVIMO PATIRTĮ.

AVANGARDIŠKAS DIZAINAS

2012 M. DEBIUTAVUSIO APDOVANOTO KONCEPCINIO LF-LC MODELIO PAGRINDU SUKURTAS LC YRA VISIŠKAI NAUJAS LEXUS PASIEKIMAS. LEXUS INŽINIERIAI IR DIZAINERIAI, LAUŽYDAMI PRAMONĖJE ĮSIGALĖJUSIUS STEREOTIPUS, VISOMIS IŠGALĖMIS SIEKĖ PAVERSTI ĮSPŪDINGĄ LC KONCEPCIJĄ DĖMESĮ PRIKAUSTANČIU REALIU MODELIU.

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS

LC KUPĖ, KAIP IR PASAULYJE GERAI ŽINOMAS MŪSŲ LFA SUPERAUTOMOBILIS, GAMINAMAS PRIŽIŪRINT TAKUMI MEISTRAMS. DAUGIAU NEI 20 METŲ DARBO PATIRTĮ TURINTYS PROFESIONALAI GALI APTIKTI NET MENKIAUSIĄ TRŪKUMĄ.

LC SPECIFIKACIJOS

LC 500h

Sužinokite daugiau apie pirmąją pasaulyje daugiapakopės hibridinės sistemos transmisiją, komplektuojamą
LC 500h, kuris diktuoja naujus hibridinių automobilių dinamikos standartus. Visuomet optimali galia, reakcija ir ekonomija be jokių išlygų.

3,5 l V6 benzininis variklis
Pirmoji pasaulyje daugiapakopės hibridinės sistemos 10 laipsnių transmisija
Galingas elektrinis variklis su ličio jonų akumuliatoriaus bloku
Iki 100 km/h pagreitėja per mažiau nei 5,0 sekundės

LC 500

Sužinokite daugiau apie išskirtinę naujai erai sukurto pavyzdinio prabangaus LC 500 kupė galią ir valdymą. Dinamika, kurią galite matyti, girdėti ir justi.

5,0 l V8 variklis
Pirmoji pasaulyje 10 laipsnių tiesioginio perjungimo automatinė transmisija
467 AG ir 527 Nm (389 lb ft)
Iki 100 km/h pagreitėja per mažiau nei 4,7 sekundės

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU