SUSIPAŽINKITE SU LC

Dar niekada nebuvo tokio efektingo automobilio, kuris paliktų neišdildomą įspūdį, paveikdamas visus pojūčius, kaip naujasis Lexus LC. Remdamiesi apdovanota LF-LC koncepcija, mes žingsnis po žingsnis pavertėme ją nuostabiu serijiniu automobiliu. Lexus LC nėra paprastas 2+2 tipo kupė, traukiantis akį savo įstabiu grožiu. Siekiant užtikrinti nepamirštamą vairavimo patirtį, jo kūrybos procese dalyvavo daugiau nei 4000 dizainerių, konstruktorių ir technikos specialistų.


 

 
  2017 lexus lc key features
 • Tobulų formų kupė

  Lexus charakteringos verpsto formos grotelės papildo unikalų apšvietimo dizainą. Be to, dėl kompaktiškos konstrukcijos LC pritaikytas žemas variklio gaubtas. Gale plati salono stogo linija susiaurėja tarp plačių ratų arkų, išryškindama tvirtą automobilio stovėseną.

 • Įspūdingų galios agregatų pasiūla

  Su 5,0 l V8 benzininiu varikliu ir 10 laipsnių tiesioginio perjungimo automatine transmisija komplektuojamas LC 500 neįtikėtinai greitai reaguoja į komandas. 500h modelyje įrengta pirmoji pasaulyje keturių pakopų hibridinė sistema. 3,5 l V6 benzininis variklis komplektuojamas kartu su pažangiu elektriniu varikliu.

 • Kraują kaitinantis galios agregatas

  Su rankomis surinktu 5,0 l varikliu komplektuojamas LC 500 žaibiškai reaguoja į komandas, skleisdamas įspūdingą V8 garsą. 10 laipsnių tiesioginio perjungimo automatinė transmisija sparčiai perjungia pavaras, o AI-SHIFT sistema parenka optimalią pavarą, atsižvelgdama į Jūsų vairavimo stilių.

 • Lengvos technologijos

  LC stogas ir durelių rėmas pagamintas iš tvirto ir lengvo anglies pluoštu sutvirtinto plastiko. Šio stulbinančio kupė durelių, bagažinės ir variklio dangčio plokštės pagamintos iš lengvo aliuminio, o jo kėbulo rėmas – iš itin tampraus tvirto plieno.

 • Vairuotojo reikmėms pritaikytas salonas

  Ergonomiško dizaino salonas suteikia pasitikėjimo ir dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą. Patogiai išdėstyti valdikliai ir ekranai – ten, kur ir turi būti. Dažnai naudojami valdikliai, tokie kaip važiavimo režimo jungiklis, yra šalia vairo, kad visuomet būtų po ranka.

SUSIPAŽINKITE SU LC

Kuriant LC prabangų kupė, nebuvo pražiūrėta nė viena detalė. Šį bekompromisį požiūrį atspindi įkvepiantis automobilio išorės dizainas ir jo viduje glūdinčios technologijos bei inžineriniai sprendimai. LC kupė sukurtas pranokti visus lūkesčius. Šis automobilis ženklina naujo įdomaus Lexus istorijos etapo pradžią.

SUSIPAŽINKITE SU LC

Pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI