concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

IS 300h

SPORTINIS SEDANAS, IŠSISKIRIANTIS DRĄSAUS DIZAINO IR ĮSPŪDINGŲ TECHNOLOGIJŲ DERME


Vidutinė CO2 emisija (g/km) 97
Vidutinės (l/100 km) 4,2
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s) 8,4
Maksimalus greitis (km/h) 200

NUO 39 140 €

IŠSISKIRKITE IŠ MINIOS

NAUJAS IŠRAIŠKINGAS SPORTINIS SEDANAS NEPALIKS ABEJINGŲ

Šis naujas IS modelis, gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Japonijoje, atidžiai prižiūrint Takumi meistrams, pakeri ne tik savo išvaizda, bet ir išskirtinėmis dinaminėmis savybėmis. Automobilio išorę puošia ryškios Lexus verpsto formos grotelės ir patrauklūs LED žibintai, o jo salone žvilgsnis užkliūva už 10,3 colio centrinio ekrano, odinių sėdynių su dailiomis siūlėmis ir lazeriu išgraviruotų medinių intarpų.

Tai vienas ekonomiškiausių šiandien siūlomų sportinių sedanų: dėl įdiegtos populiariausios pasaulyje hibridinės technologijos jo degalų sąnaudos tesiekia 4,2 l/100 km*, o išskiriamo CO2 kiekis sudaro tik 97 g/km*.

* Pateikti Eco komplektacijos modelių rodikliai.

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUSIPAŽINKITE SU IS 300h IŠ ARČIAU

IS 300h vidus – pagrindinės ypatybės

IS 300h VAIRAVIMAS – PAGRINDINĖS YPATYBĖS

IS 300h – smagus vairuoti ir nepaprastai komfortiškas automobilis. Todėl jis yra tikras džiaugsmas vairuotojui ir keleiviams. Dėl pritaikytos tvirtesnės važiuoklės užtikrinamas tikslesnis valdymas. Be to, įrengus daugiasvirtę galinę pakabą, automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas. Dėl įdiegtų pažangių aerodinaminių sprendimų šis ypač greitai reaguojantis sedanas nepaprastai tyliai rieda.

IS 300h vidus – Pagrindinės ypatybės

IS 300h VIDUS – PAGRINDINĖS YPATYBĖS

IS 300h modeliai ištobulinti profesionalių Takumi meistrų, turinčių ne mažiau nei 20 metų patirtį dirbant su Lexus automobiliais. Įlipus į šio automobilio vidų, neįmanoma nepastebėti rafinuotų apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino centrinis analoginis laikrodis. Keliaudami kartu su savo keleiviais galėsite mėgautis komfortiška aplinka, kurią sukuria ištaigingos odinės sėdynės, didesnė erdvė keleivių kojoms ir patogiai nulenkiamos galinės sėdynės stambiems daiktams gabenti.

IS saugos įranga – Pagrindinės ypatybės

IS SAUGOS ĮRANGA – PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Jūs galite užsisakyti naują Lexus IS 300h su mūsų novatoriška Lexus Safety System+ saugos įranga. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

18 colių lengvojo lydinio ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šie ratlankiai su daugybe stipinų ir patrauklia metalo blizgesio apdaila išryškina dinamišką automobilio charakterį.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji pritaiko automobilio greitį, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės.

Nematomų zonų monitorius

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių nesimato durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai nematomoje zonoje pasirodo automobilis.

Aštuonios oro saugos pagalvės

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

Vairuotoją ir keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 300h vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 300h artimosios šviesos.

Pasikeliantis variklio dangtis

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Susidūrus su pėsčiuoju, jutikliai aktyvuoja smūgį sugeriantį variklio dangtį ir jis pasikelia, kad būtų sumažinta sužalojimų rizika.

Priešavarinės saugos sistema, pėsčiųjų fiksavimo funkcija

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA, PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCIJA

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo iš priekio riziką ir įspėja vairuotoją, kai yra didelė rizika. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami priekiniai saugos diržai.

Sistemai aptikus pėsčiąjį, IS 300h automatiškai pristabdomas, kad būtų išvengta susidūrimo.

Perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, nematomų zonų monitorius fiksuoja artėjančias transporto priemones ir įspėja apie jas vairuotoją.

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera, sistema fiksuoja kelio ženklus ir informuoja vairuotoją pateikdama pranešimus ekrane.

Didelės raiškos ekranas

DIDELĖS RAIŠKOS EKRANAS

Patogioje vietoje įrengtas platus 10,3 colio didelės raiškos ekranas palengvina vairavimą. Jis valdomas balso komandomis arba Remote Touch nuotoliniu valdikliu. Padalytame ekrane vienu metu gali būti pateikiama įvairių įrenginių informacija.

Lazeriu išgraviruoti mediniai intarpai

LAZERIU IŠGRAVIRUOTI MEDINIAI INTARPAI

IS 300h medinė apdaila išgraviruota naudojant naujovišką lazerinę technologiją, kuri leidžia išgauti dailų linijinį raštą.

Lexus Premium navigacijos sistema

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Lexus Premium navigacijos sistema su ryškia trimate grafika, lankytinų vietų paieškos funkcija ir daugybe žemėlapio vaizdavimo parinkčių padės lengvai pasiekti paskirties vietą. Ji gali pateikti nurodymus per QR kodą ir pastačius automobilį, kad rastumėte objektą pėsčiomis.

Remote Touch valdiklis

REMOTE TOUCH VALDIKLIS

Intuityvi sąsaja su centre įrengtu multimedijos sistemos ekranu reaguoja vienu spustelėjimu. Ergonomišku Remote Touch nuotoliniu valdikliu patogu naudotis – kaip ir kompiuterio pele.

Tvirtas sukibimas

TVIRTAS SUKIBIMAS

Dėl tvirtos važiuoklės šis sedanas yra manevringas ir nepaprastai stabilus kelyje. Dvigubo trikampio balansyro pakaba priekyje ir daugiasvirtė pakaba gale lemia puikų sukibimą važiuojant tiesiai ir atliekant posūkius.

Pažangūs aerodinaminiai sprendimai

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai užtikrina nepriekaištingas aerodinamines savybes. Šie aptakai, pirmąkart pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 300h lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Jie padeda sumažinti degalų sąnaudas ir vėjo keliamą triukšmą.

Ryškios verpsto formos grotelės

RYŠKIOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Naujajam IS 300h būdingos dinamiškesnės verpsto formos grotelės, kurios vizualiai sumažina svorio centrą ir sustiprina automobilio sportinį įvaizdį.

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Pasirinkus ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Kasdienėms išvykoms tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris suderina galią, ekonomiją ir komfortą. SPORT režimas leidžia mėgautis dar greitesne automobilio reakcija.

LED priekiniai žibintai

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Rafinuoti L formos LED priekiniai žibintai, kuriuos išryškina Lexus charakteringos LED dieninės šviesos, IS 300h automobiliui suteikia unikalų braižą.

LED galiniai žibintai

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Trisluoksniai L formos LED galiniai žibintai sukuria krištolo skaidrumo apšvietimą, kuris yra gerai matomas paskui važiuojančių automobilių vairuotojams.

Ištobulinta pakaba

IŠTOBULINTA PAKABA

Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba sumaniai kontroliuoja keturių ratų amortizavimo jėgą, užtikrindama didesnį vairavimo malonumą ir komfortą.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

MES NE TIK SUKŪRĖME RYŠKESNĮ NAUJOJO IS 300h ĮVAIZDĮ, BET IR PATOBULINOME JO KOKYBĘ, ATSIŽVELGDAMI TIEK Į VAIRUOTOJĄ, TIEK Į KELEIVIUS.

Junichi Furuyama, vyriausiasis IS inžinierius

IS SPORT

is 300h sport clip

DINAMIŠKA IŠORĖ IR IŠSKIRTINIO DIZAINO VIDUS

Naujasis IS 300h Sport sukurtas įkvėpimo semiantis iš mūsų F serijos sportinėmis charakteristikomis pasižyminčių automobilių. Kiekviena salono detalė, prie kurios prisiliestumėte, byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki išskirtinės tekstilinės apdailos.

Patogios šildomos priekinės sėdynės suteikia puikią atramą keliaujant tolimus atstumus. Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema nepriekaištingai reguliuoja temperatūrą salone. Papildomai komplektuojama Lexus Premium navigacijos sistema padės lengvai nusigauti iki reikiamos vietos.

is 300h sport 18 inch alloy wheels

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai su juoda chromuota apdaila sukuria su niekuo nesupainiojamo rafinuoto sportinio automobilio įvaizdį.

is 300h sport black mirrors

JUODI VEIDRODĖLIAI

Juodi durelių veidrodėliai išryškina dinamišką naujojo IS 300h Sport siluetą.

is 300h sport black spindle grille

JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Ypač tamsios verpsto formos grotelės – efektingas naujojo IS 300h Sport išvaizdos akcentas.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

SUPERAUTOMOBILIO DVASIA

IS 300h F SPORT modelis sukurtas tos pačios komandos, kuri ištobulino LFA superautomobilį ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis pasižyminčius F serijos automobilius, todėl jame įkūnyta šių nuostabių automobilių dvasia. Šiame išskirtinio dizaino dinamiškame automobilyje kaip papildoma įranga gali būti komplektuojama adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir SPORT S+ režimas dar didesniam vairavimo malonumui patirti.

F SPORT vairas su perforuotos odos apdaila ir prie jo priderintas pavarų perjungimo svirtelės dizainas sukuria įkvepiančios sportinės aplinkos įspūdį. Šiame modelyje įrengti ir perforuoti aliumininiai pedalai, perimti iš lenktyninių automobilių.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU