concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

IS 200t

PRABANGUS SPORTINIS SEDANAS: DRĄSAUS DIZAINO IR PAŽANGIŲ INŽINERINIŲ SPRENDIMŲ SINTEZĖ


Vidutinė CO2 emisija (g/km) 162
Vidutinės (l/100 km) 7,0
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s) 7,0
Maksimalus greitis (km/h) 230

NUO 38 380 €

PRABANGA KAIP STANDARTAS

NAUJA ĮRANGA: PRABANGOS JAUSMAS IR ĮKVEPIANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

IS 200t automobilio kerams sunku atsispirti: jis varomas 2,0 l benzininio variklio su turbokompresoriumi, išsiskiria dailiu ir vairuotojui puikiai pritaikytu salonu, didesniu navigacijos sistemos ekranu bei dėmesį kaustančiais trijų projekcijų LED priekiniais žibintais. Tačiau, kaip žinome, grožis atsiskleidžia ne vien per išorę.

Todėl mūsų dizaineriai ir inžinieriai gausybę valandų praleido tobulindami naująjį IS 200t mūsų Japonijoje įkurtame aerodinaminiame tunelyje, o Lexus vairavimo meistras Yoshiaki Ito atliko baigiamuosius reguliavimo darbus. Taip gimė vienas labiausiai ištobulintų mūsų sedanų.

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUSIPAŽINKITE SU IS 200t IŠ ARČIAU IR SUKOMPLEKTUOKITE JĮ PAGAL SAVO SKONĮ

IS 200t vairavimas – Pagrindinės ypatybės

IS 200t VAIRAVIMAS – PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Mes visuomet daug dėmesio skiriame detalėms: dėl 20 mm pažemintos vairuotojo sėdynės ir 3° pakoreguoto vairo aukščio IS dar smagiau vairuoti. Tvirta važiuoklė lemia tikslesnį valdymą, o dėl pritaikytos naujos daugiasvirtės galinės pakabos automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas. IS sedanas ne tik greitai reaguoja, bet ir neįtikėtinai tyliai rieda. Tai lemia jame įdiegti naujoviški aerodinaminiai sprendimai.

IS 200t vidus – Pagrindinės ypatybės

IS 200t VIDUS – PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Visų IS modelių kokybė kruopščiai patikrinama mūsų prityrusių Takumi meistrų. Įsitaisius ištaigingose odinėse sėdynėse, neįmanoma nepastebėti rafinuotų apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino analoginis laikrodis. 70 mm pailginus automobilio važiuoklės bazę, padaugėjo vietos keleivių kojoms. Šis patobulinimas lemia ir sklandesnį riedėjimą. 60:40 santykiu dalijamas galines sėdynes galima nulenkti suformuojant lygų pagrindą. Tai idealus sprendimas gabenant stambesnius daiktus.

IS 200t saugos įranga – Pagrindinės ypatybės

IS SAUGOS ĮRANGA – PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Jūs galite užsisakyti IS 200t su mūsų novatoriška Lexus Safety System+ saugos įranga. Tai įspūdingas technologijų komplektas, kurį sudaro priešavarinės saugos, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos.

18 colių lengvojo lydinio ratlankiai

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Šiems sportinio stiliaus ratlankiams su daugybe stipinų taip pat būdinga įspūdinga metalo blizgesio apdaila.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema palengvina vairavimą: ji palaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės, net kai ji keičia greitį.

Nematomų zonų monitorius

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose, ir įspėja vairuotoją, kai jis ketina rikiuotis ar rikiuojasi į kitą eismo juostą.

Aštuonios oro saugos pagalvės

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

IS 200t montuojamos aštuonios oro saugos pagalvės – patikima keleivių apsauga. Vairuotojui ir priekiniam keleiviui apsaugoti įrengtos dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, o per visą salono ilgį iš abiejų pusių keleivius saugo užuolaidinės oro saugos pagalvės.

Važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės bei automatinė tolimųjų šviesų sistemos

VAŽIAVIMO KRYPTIES IŠLAIKYMO IR KONTROLĖS BEI AUTOMATINĖ TOLIMŲJŲ ŠVIESŲ SISTEMOS

Už galinio IS 200t vaizdo veidrodėlio įrengta kamera, kuria naudodamasi sistema gali įspėti vairuotoją, kai automobilis ima keisti judėjimo kryptį.

Kai važiuojant tamsiu paros metu sistema aptinka kitą automobilį, automatiškai įjungiamos IS 200t artimosios šviesos.

Pasikeliantis variklio dangtis

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Susidūrimo su pėsčiuoju metu priekyje įrengti jutikliai šiek tiek pakelia variklio dangtį. Taip atsiveria didesnis tarpas tarp variklio dangčio ir kietų variklio dalių, kad būtų sumažinta pėsčiojo sužalojimų rizika.

Priešavarinės saugos sistema, pėsčiųjų fiksavimo funkcija

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA, PĖSČIŲJŲ FIKSAVIMO FUNKCIJA

Milimetrinių bangų radaras ir borto kompiuteris įvertina susidūrimo riziką. Vairuotojas įspėjamas garso bei vaizdo signalais, taip pat padidinamas stabdžių sistemos slėgis. Kai nustatomas neišvengiamas susidūrimas, automobilis automatiškai pristabdomas ir įtempiami saugos diržai.

Kai IS 200t važiuojant 30–80 km/h greičiu priekyje aptinkamas pėsčiasis, automobilis automatiškai pristabdomas.

Perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, nematomų zonų monitorius įspėja vairuotoją apie artėjančius automobilius. Ši sistema įspėja vaizdo signalais durelių veidrodėliuose ir garso signalu.

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

PAGALBINĖ KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA

Naudodamasi ant priekinio lango įrengta kamera, sistema fiksuoja kelio ženklus ir informuoja vairuotoją pateikdama pranešimus ekrane.

Didelės raiškos ekranas

DIDELĖS RAIŠKOS EKRANAS

Patogiai įrengtame plačiame didelės raiškos multimedijos sistemos ekrane galima vienu metu matyti įvairių įrenginių informaciją, pavyzdžiui, Lexus Premium navigacijos ir klimato kontrolės sistemų duomenis.

Lazeriu išgraviruoti mediniai intarpai

LAZERIU IŠGRAVIRUOTI MEDINIAI INTARPAI

Medinė apdaila – Yamaha fortepijonų padalinio meistrų darbo vaisius. Ji išgraviruota naudojant naujovišką lazerinę technologiją, kuri leidžia išgauti dailų linijinį raštą.

Pažangūs aerodinaminiai sprendimai

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

F1 technologija sietina su didesniu stabilumu, geresniu valdymu, mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesniu vėjo keliamo triukšmo lygiu. Naujoviškas beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių, įtraukia oro srautus į vidų, kad IS 200t lengviau įveiktų oro pasipriešinimą.

LED priekiniai žibintai

LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Rafinuoti ir unikalūs L formos priekiniai žibintai palengvina vairavimą tamsiu paros metu.

LED galiniai žibintai

LED GALINIAI ŽIBINTAI

Trisluoksniai LED galiniai žibintai sukuria krištolo skaidrumo apšvietimą, kuris yra estetiškai patrauklus ir ryškiai matomas paskui važiuojančių automobilių vairuotojams.

Ištobulinta pakaba

IŠTOBULINTA PAKABA

Sėdėdami už šio automobilio vairo, galite mėgautis jo sumaniu valdymu ir stabilumu atliekant posūkius dideliu greičiu ir puikiu sukibimu su kelio danga. Visus ratus atidžiai kontroliuojanti adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba užtikrina nepriekaištingą komfortą.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

IS IŠVAIZDA ĮGIJO RYŽTINGESNĮ CHARAKTERĮ, TAČIAU JO SPORTIŠKAS SILUETAS IR ILGA KUPĖ STOGO LINIJA IŠLIKO NEPAKITĘ.

Junichi Furuyama, vyriausiasis IS inžinierius

IS SPORT

is 200t sport clip

TRYKŠTANTIS VERŽLUMU, BŪDINGU IŠSKIRTINIAMS F SERIJOS AUTOMOBILIAMS

Naujasis IS 200t Sport išsiskiria įspūdingu dinamišku išorės ir vidaus dizainu, prie kurio puikiai dera 18 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai. Šildomos priekinės sėdynės užtikrina tvirtą šoninę atramą atliekant posūkius ir yra nepamainomos leidžiantis į ilgesnes keliones. Dviejų zonų elektroninė klimato kontrolės sistema nepriekaištingai reguliuoja temperatūrą salone.

is 300h sport 18 inch alloy wheels

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai su juoda chromuota apdaila sukuria su niekuo nesupainiojamo rafinuoto sportinio automobilio įvaizdį.

is 300h sport black mirrors

JUODI VEIDRODĖLIAI

Juodi durelių veidrodėliai išryškina dinamišką naujojo IS 200t Sport siluetą.

is 200t sport black spindle grille

JUODOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS

Ypač tamsios verpsto formos grotelės – efektingas naujojo IS 200t Sport išvaizdos akcentas.

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

KVAPĄ GNIAUŽIANTI VAIRAVIMO PATIRTIS

Adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba ir lenktyninių automobilių įkvėpta vairo sistema suteikia nepakartojamų potyrių. Naujasis IS 200t F SPORT su išskirtinėmis tamsiomis akytojo tinklelio grotelėmis su F motyvu ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais yra ryškesnis nei iki šiol. Išorės stilių papildo vidaus apdaila – Dark Rose odinės sportinės sėdynės, perforuotos odos vairas ir perforuoti aliumininiai pedalai, perimti iš lenktyninių automobilių.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU