IS

UŽTIKRINTAS VISUOTINIS DĖMESYS

Apdovanotas prabangus sportinis sedanas traukia aplinkinių dėmesį visur, kur tik važiuotumėte.

SUSIPAŽINKITE SU IS

IS automobilis žavi savo stulbinančia išvaizda, pažangiomis technologijomis ir neprilygstamu komfortu. Šis išskirtinis atletiško sudėjimo sportinis sedanas su ilga kupė stogo linija verčia tankiau plakti vairuotojų širdis. Jūs galite pasirinkti norimą benzininį ar hibridinį galios agregatą ir susikomplektuoti IS sedaną pagal savo poreikius.

2017 lexus is key features
 • Tikslus valdymas

  Standesnė važiuoklė lemia tikslesnį valdymą, o dėl pritaikytos naujos adaptyviosios kintamojo veikimo pakabos automobilis geriau sukimba su kelio danga ir klusniau vykdo komandas.

 • Geresnė kontrolė

  Nauja lengva pakaba pagerina važiavimo kokybę, kėbulo kontrolę, sukibimą ir stabilumą važiuojant tiesiai, taip pat užtikrina tikslesnį vairo valdymą ir greitesnę jo reakciją.

 • Pažangūs aerodinaminiai sprendimai

  Mūsų aerodinamikos specialistai praleido begalę valandų tobulindami beveik plokščią kėbulo dugną ir aptakus, kad automobilis būtų ekonomiškas ir ypač tyliai važiuotų.

 • Išmanioji saugos įranga

  Kaip papildoma įranga IS automobilyje gali būti montuojama Lexus Safety System+. Šią įrangą sudarančios sistemos perduoda lengvai suprantamą informaciją vairuotojui, pateikia aiškesnį vaizdą kelio priekyje, per akimirksnį įspėja apie pavojus ir susidūrimo riziką ir automatiškai stabdo automobilį avariniu atveju.

 • Visiškai hibridinė technologija

  Su naujausia Lexus Hybrid Drive technologija komplektuojamas IS išsiskiria mažais taršos rodikliais, kukliomis degalų sąnaudomis, efektingomis važiavimo charakteristikomis ir tiksliu valdymu.

 • Benzininis variklis

  Greitai į komandas reaguojantis benzininis variklis, įspūdingas standartinės ir papildomos įrangos sąrašas, įskaitant F SPORT, leis susikomplektuoti idealų IS automobilį.

SUSIPAŽINKITE SU IS

Naujasis IS modelis, gaminamas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Japonijoje, atidžiai prižiūrint Takumi meistrams, žavi ne tik savo išvaizda, bet ir įspūdingomis dinaminėmis savybėmis. Automobilio išorę puošia Lexus verpsto formos grotelės ir patrauklūs LED žibintai, o jo salone žvilgsnis užkliūva už 10,3 colio ekrano, odinių sėdynių su dailiomis siūlėmis ir lazeriu išgraviruotų medinių intarpų.

SUSIPAŽINKITE SU IS

Aukščiau pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

Next steps

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI