2017 lexus gs 300 hero

2,0 l Turbo benzininis variklis

GS 300

SUSIPAŽINKITE SU GS 300

Galite tikėtis tiek puikių degalų sąnaudų, tiek įspūdingo vairavimo našumo dėka GS 300 2,0 l benzininio variklio su tiesioginiu įpurškimu ir turbo vidinio aušinimo technologija. Jis yra su pažangiomis funkcijomis, įskaitant dvigubos slinkties turbokompresorių, kuris iki minimumo sumažina delsą, susijusią su turbokompresoriniais automobiliais, taip pat kintamą vožtuvų laikmačio sistemą, kuri leidžia varikliui naudoti mažesnius oro ir degalų kiekius, kai reikia mažiau galios.


 

 
  2017 lexus gs 300 key features
 • Talpi bagažinė

  450 litrų talpos GS bagažinėje galima gabenti keturis lagaminus arba lengvai sudėti tris golfo įrangos rinkinius.

 • Pavarų perjungimo svirtelės

  Nors GS automobilis gali važiuoti vien automatiniu režimu, pavarų perjungimo svirtelės ant vairo leidžia perimti valdymą į savo rankas, greitai perjungiant pavaras mechaniniu būdu.

 • Mark Levinson® garso sistema

  Siekiant optimizuoti Mark Levinson® erdvinio garso sistemos garsiakalbių dizainą ir išdėstymą automobilio salone, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga garso kokybe, buvo sugaišta daugiau nei 2000 valandų.

 • Skaitmeninis ryšys

  Išmaniuosius telefonus ir kitus multimedijos įrenginius galima valdyti skirtinguose ekrano languose, naudojantis nenutrūkstamu skaitmeniniu ryšiu vairuojant.

KAINOS IR SPECIFIKACIJOS

Išbandykite GS 300 siūlomas parinktis ir paketus. Galite peržiūrėti visas specifikacijas, pasiūlymus arba konfigūruoti GS pagal savo poreikius.

GS 300

2,0 l Turbo benzininis variklis

 

 
  GS 300 Luxury

Varomas dinamišku 2,0 l turbo benzininiu turbiniu varikliu su 245 DIN AG galia, GS 200t inovatyvi D-4ST degalų įpurškimo sistema leidžia taupyti degalus ir užtikrina greitą sukimo momentą.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI