SUSIPAŽINKITE SU GS

Norėdami išgauti nepriekaištingą GS važiavimo kokybę, mūsų inžinieriai nuvažiavo 26 kelionėms aplink žemę prilygstantį atstumą. Nė vienas nuvažiuotas kilometras nebuvo veltui. Pritaikyta standesnė važiuoklė, nauji aktyvieji amortizatoriai valdymui pagerinti, taip pat sukurta nauja galinė daugiasvirtė pakaba. Siekdami sukurti legendine Lexus prabanga spinduliuojantį aukštos klasės sedaną, kuris leistų mėgautis įkvepiančiais sportinio važiavimo potyriais, mes taip pat patobulinome aerodinamiką ir sumažinome vėjo keliamą triukšmą.


 

 
  2017 lexus gs 300 key features
 • Talpi bagažinė

  450 litrų talpos GS bagažinėje galima gabenti keturis lagaminus arba lengvai sudėti tris golfo įrangos rinkinius.

 • Pavarų perjungimo svirtelės

  Nors GS automobilis gali važiuoti vien automatiniu režimu, pavarų perjungimo svirtelės ant vairo leidžia perimti valdymą į savo rankas, greitai perjungiant pavaras mechaniniu būdu.

 • Mark Levinson® garso sistema

  Siekiant optimizuoti Mark Levinson® erdvinio garso sistemos garsiakalbių dizainą ir išdėstymą automobilio salone, kad galėtumėte mėgautis nepriekaištinga garso kokybe, buvo sugaišta daugiau nei 2000 valandų.

 • Skaitmeninis ryšys

  Išmaniuosius telefonus ir kitus multimedijos įrenginius galima valdyti skirtinguose ekrano languose, naudojantis nenutrūkstamu skaitmeniniu ryšiu vairuojant.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite GS automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

SUSIPAŽINKITE SU GS

Po tvirta ir sportiška GS išore slepiasi ypač tylus salonas, išsiskiriantis aukščiausio lygio prabanga ir technologijų gausa. Jis ne tik traukia akį savo įspūdinga išvaizda, bet ir suteikia nepakartojamą vairavimo malonumą: pavyzdžiui, naudojantis aštuonių pavarų perjungimo svirtelėmis ant vairo, sportinė dinamika ir aštrūs pojūčiai – visuomet po ranka.

SUSIPAŽINKITE SU GS

Pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI