GS F

IŠSKIRTINĖ GS DINAMIKA

Šis sportinis sedanas siūlo įkvepiančią važiavimo dinamiką ir neprilygstamą rafinuotą kokybę.

SUSIPAŽINKITE SU GS F

Kiekvienas šio automobilio centimetras byloja, jog tai-F serijos modelis. Jo charakterį atskleidžia verpsto formos grotelės, išskirtinis jų tinklelio raštas, keturi didžiuliai išmetamųjų dujų sistemos difuzoriai ir anglies pluošto aptakas. Turbūt nėra kito tokio visus pojūčius žadinančio automobilio, kaip GS F. Kiekvienąkart sėdėdami vairuotojo poreikiams pritaikytame salone galite mėgautis beveik beribėmis pagreitėjimo galimybėmis. Salonas apgaubia prabanga, rafinuota apdaila ir ramybe, kuri sudrumsčiama išlaisvinus po dešiniąja koja slypinčią galią. Tai GS F – nauja sportinio F serijos modelio išraiškos forma.

2017 lexus gs f key features
 • 5,0 l V8 variklis

  Rankomis surinktas ir stetoskopu sureguliuotas įspūdingas 5,0 l V8 variklis išvysto 477 DIN AG galią, o jo sukimo momentas siekia 530 Nm. Šiurpuliukai per kūną nueina vien išgirdus jo skleidžiamą garsą.

 • Sportinis VDIM režimas

  Sportinis integruotos automobilio dinamikos valdymo sistemos (VDIM) režimas užtikrina sklandų ir saugų milžiniškos GS F galios perdavimą.

 • Sportinės sėdynės aukštu atlošu

  Naujoms sėdynėms aukštu atlošu būdingas išskirtinis F ženklas. Ties kiekvienu posūkiu integruoto putplasčio konstrukcija tvirtai priglunda prie kūno kaip sportininko kostiumas.

 • Sportinis vairas

  Patogus suimti didesnio storio vairas leidžia tiksliau valdyti automobilį dinamiško važiavimo metu. Patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje įrengtos pavarų perjungimo svirtelės užtikrina greitesnį ir tikslesnį pavarų perjungimą.

 • Aštuonių pavarų transmisija

  V8 variklio galia perduodama per aštuonių pavarų sportinę sekvencinę tiesioginio perjungimo transmisiją su rankinio valdymo režimu, kad būtų galima patirti tikro sportinio vairavimo malonumą.

 • Aktyvioji garso valdymo sistema

  Vairuotojas gali reguliuoti savo GS F automobilio garsą pasirinkdamas SPORT S arba SPORT S+ režimą ir įjungdamas aktyviąją garso valdymo sistemą, kad iš išmetimo sistemos antgalių sklindantis žemas variklio garsas būtų dar efektingesnis.

SUSIPAŽINKITE SU GS F

Trumpai tariant, tai galingiausias iš mūsų iki šiol pagamintų sedanų. Kiekvienas plataus, grėsmingo ir žemo GS F kontūras pritaikytas vienam tikslui – užtikrinti neprilygstamą galią. Jis dovanoja nenusakomą vairavimo džiaugsmą, su malonumu demonstruodamas savo sportinę kilmę, nesvarbu, kiek kartų mėgintumėte sau priminti, jog tai penkerių durelių sedanas.

SUSIPAŽINKITE SU GS F

Aukščiau pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

Next steps

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI