ES Special Edition Hero Image

ES 300h LIMITED EDITION


GRĮŽKITE Į DARBĄ ŠIAME YPATINGAME VERSLO KLASĖS SEDANE

Pristatome naująjį ES 300h Limited Edition – verslo klasės sedaną, išsiskiriantį neprilygstamo lygio pažangiomis technologijomis už itin konkurencingą kainą. Greta saugos sistemos Lexus Safety System +, kuri yra standartinė visų ES modelių įranga, ES 300h Limited Edition vairuotoją pasitinka 12,3 colio įstrižainės intuityvios multimedijos ekranu su Lexus Premium Navigation navigacijos sistema bei papildomai įdiegtomis nematomų zonų stebėjimo ir perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema. Šildomas vairas, priekinio stiklo šildytuvas ir lietaus jutiklis dar labiau pabrėžia šio automobilio rafinuotumą.

    Parallax Image 1 Heated Steering Wheel

ES 300h LIMITED EDITION

ŠILDOMAS VAIRAS

Meistriškai gražiai sukurtame odiniame vaire įrengta šildymo funkcija pravers šaltais rytais, o integruoti jungikliai leis valdyti garso sistemą, telefoną, balso komandų funkcijas, informacinį ekraną, dinaminę pastovaus greičio kontrolės ir eismo juostos sekimo pagalbos sistemas.

    Parallax Image 2 Wireless Smartphone Charger

ES 300h LIMITED EDITION

BELAIDIS IŠMANIOJO TELEFONO ĮKROVIKLIS

ES 300h Limited Edition centrinės konsolės dėžutėje esantis belaidis išmaniojo telefono įkroviklis leidžia lengvai įkrauti suderinamų nešiojamų įrenginių baterijas, todėl nereikia prijungti įkrovimo laido.

    Parallax Image 3 Rain Sensor

ES 300h LIMITED EDITION

LIETAUS JUTIKLIS / PRIEKINIO STIKLO ŠILDYTUVAS

Atsižvelgiant į kritulių intensyvumą, priekiniame stikle įmontuotas jutiklis automatiškai parenka Jūsų automobilio valytuvų darbo intensyvumą, užtikrindamas aiškų matomumą. ES 300h Limited Edition taip pat įdiegtas priekinio stiklo šildytuvas, šaltais rytais leidžiantis ištirpdyti stiklą padengusį ledą.

    Parallax Image 4 Blind Spot Mirror

ES 300h LIMITED EDITION

NEMATOMŲ ZONŲ STEBĖJIMO SISTEMA / PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Galiniame buferyje sumontuoti nematomų zonų stebėjimo jutikliai užfiksuoja gretimose juostose važiuojančias transporto priemones, kurių nesimato galinio vaizdo veidrodėliuose. O perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema ES modelyje veikia naudodama atbulinės eigos jutiklius. Jos paskirtis – užfiksuoti visus objektus netoli automobilio ir artėjančius prie jo galo. Prireikus, ji gali aktyvuoti pavaros ir stabdžių valdymą, kad išvengtumėte susidūrimo.

    Parallax Image 1 Intelligent Connectivity

IŠMANUS JUNGIAMUMAS

ES 300h Limited Edition modelyje įdiegta Lexus Premium Navigation sistema pateikia informaciją su ryškia 3D grafika per itin didelį 12,3 colio įstrižainės multimedijos ekraną, o atnaujinimus atsisiunčia belaidžiu būdu. Apple CarPlay® ir Android Auto® tame pačiame 12,3 colio ES ekrane leidžia nesudėtingai naudotis savo išmaniojo telefono programėlėmis, pavyzdžiui, Lexus Link, ir rodyti jų turinį.

Skaityti daugiau apie Lexus technologijas