Naujasis Lexus ES

Vedamas intuicijos

Žmogui ir mašinai dirbant kartu gali nutikti nepaprasti dalykai. Todėl naujojo Lexus ES – automobilio, kuris numato vairuotojo norus - TV reklamos scenarijus buvo parašytas dirbtinio intelekto (AI) ir nufilmuotas apdovanojimus pelniusio režisieriaus.

ŽMOGUS IR MAŠINA

Filmas jaudinančiai atskleidžia galingą techniką ir dizainą, dėl kurio naujas Lexus ES yra pats intuityviausias iki šiol sukurtas modelis.

 • Vedamas intuicijos

  Sukurtas atsiliepti

  Inovatyvi naujo Lexus ES važiuoklė kelionės metu jį padaro neįtikėtinai atliepiantį. Pažengusių technologijų savybės padeda Jūsų sprendimams suteikdamos komfortabilaus nuspėjamumo pojūtį ir greitos reakcijos į kiekvieną judesį jausmą. Be to, važiuojamosios juostos sekimo sistema talkina Jūsų intuicijai išlaikant eismo juostas per eismo spūstis ir važiuojant nedideliu greičiu.

 •     2019 lexus es driven by intuition cinemagraph designed to protect

  Vedamas intuicijos

  Sukurtas atsakyti

  Naujame ES įdiegta Lexus Safety System+ saugos sistema. Ji sukurta padėti vairuotojo aplinkos įvertinimui, sprendimų priėmimui ir automobilio valdymui įvairiose sąlygose ir važiuojant įvairiais greičiais. ES technologija reaguoja prisidėdama prie Jūsų pojūčių ir padeda išvengti susidūrimų, kol jie neįvyko.

  Sužinokite daugiau apie Lexus saugą

    2019 lexus es background desktop 1920

PIRMASIS PASAULYJE AI IR ŽMOGAUS KŪRINYS

Išsamių duomenų ir tyrimų padedamas dirbtinis intelektas (AI) sukūrė TV reklamos scenarijų. Scenarijus buvo perduotas apdovanojimus pelniusiam režisieriui Kevin MacDonald, ir jis istoriją pavertė kūriniu. Dirbti su scenarijumi, kurį sukūrė AI, peržengė mūsų įsivaizdavimo, apie tai, kas įmanoma, ribas.

    2019 lexus es background desktop 1920