NAUJASIS ES

SUTIKITE DRĄSIAI ATSINAUJINUSĮ MODELĮ

Mėgaukitės unikalia patirtimi, kurią teikia kardinalūs dizaino, prabangos, vairavimo malonumo ir inovatyvių technologijų pokyčiai.

SUTIKITE DRĄSIAI ATSINAUJINUSĮ MODELĮ

Provokuojantis ir jaudinantis Lexus ES griauna nusistovėjusius mitus apie šiuos sedanus. Vadovaudamiesi nauju ir drąsiu požiūriu į dizainą, mes jį sukūrėme žemesnį, platesnį ir aptakesnį. Suderinome stulbinantį kupė tipo siluetą su talpumu ir sedano flagmano rafinuotumu. ES siūlo eleganciją ir komfortą viename automobilyje.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Radikalūs dizaino pokyčiai

  Dėl naujosios važiuoklės ES yra dar elegantiškesnis, platesne tarpvėže ir žemu automobilio svorio centru. Taip pat, nepaisant nuolaidžios kupė tipo stogo linijos, šiame sedane yra pakankamai vietos kojoms, tad automobilio keleiviai jausis patogiai.

 • Ketvirtosios kartos hibridinė sistema

  Važiuojant mieste revoliucinis savaime įsikraunantis hibridas dažnai persijungia į EV (elektros) režimą, kuriuo važiuojant neišmetama šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

 • Į vairuotoją orientuotas salonas

  Projekcinis ekranas (HUD) leidžia vairuotojams visą dėmesį sutelkti į kelią. Važiavimo režimo pasirinkimo jungiklis įtaisytas taip, kad vairavimo režimo pakeitimas nesukeltų jokių nepatogumų. Parinkta vairavimo laikysena mažina nuovargį ir teikia komforto pojūtį.

 • Naujas salono dizainas

  Pažangios žmogaus-automobilio sąsajos (angl. „Human Machine Interface“) funkcionalumas dera su estetišku dizainu, leidžiančiu intuityviai ir lengvai valdyti automobilį bei prisitaikyti jį pagal asmeninius poreikius.

 • Hadori įkvėpti dizaino sprendimai

  Mūsų Takumi meistrai kreipia dėmesį net į smulkiausias detales: nuo sėdynių siūlių iki F modelio ryškių ir dėmesį traukiančių aliuminio detalių salone, kurias sukurti įkvėpė Hadori – japonų kardų kaldinimo tradicijos.

 • Aukštesni saugumo standartai

  Siekiant dar tiksliau įvertinti vairavimo aplinką, ES įdiegta naujausia Lexus Safety System+ sistema, apimanti tokias funkcijas, kaip pėsčiųjų atpažinimas naktį, dviratininkų atpažinimas, eismo juostos išlaikymo pagalbinė sistema (Lane Tracing Assist) ir adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema.

 • Pristatome ES F SPORT

  Susipažinkite su papildomomis automobilio ypatybėmis, tokiomis kaip dvi išskirtinės spalvos, adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba, priekiniai ir galiniai slopintuvai, galinis aptakas, 19 colių ratlankiai, juodos tinklelio rašto grotelės ir aliuminio detalės.

Next steps

KITI MODELIAI