SUTIKITE DRĄSIAI ATSINAUJINUSĮ MODELĮ

Provokuojantis ir jaudinantis Lexus ES griauna nusistovėjusius mitus apie šiuos sedanus. Stulbinančiame kupė tipo siluete slepiasi erdvus interjeras, kuris pasižymi didžiausia erdve galinių sėdynių keleivių kojoms savo klasėje. Be to, ES montuojama degalus tausojanti savaime įsikraunanti hibridinės pavaros sistema ir naujausios kartos Lexus Safety System+ saugos technologija, kuri intuityviai padeda aptikti pėsčiuosius ir dviratininkus bei padeda vairuotojui išlaikyti automobilį jo eismo juostoje, net jeigu juostų ženklinimas yra prastai matomas. Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema užtikrina maksimalų matomumą tamsiu paros metu, kadangi ji automatiškai išjungia tik tuos žibintus, kurie akintų iš priekio atvažiuojančius vairuotojus.

Specifikacijos
Išmatavimai
Hibridinis variklis
8.9
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)
180
Maksimalus greitis (km/h)

NEMOKAMA HIBRIDŲ PATIKRA

Nemokama hibridų elektrinių akumuliatorių ir generatorių patikra kiekvienos Lexus patikros metu.

NEREIKIA ĮKRAUTI

Nereikia įkrauti akumuliatoriaus ir elektros tinklo, nes visi naujieji Lexus ES yra savaime įsikraunantys modeliai, veikiantys inovatyvios technologijos pagrindu.

NULINĖS EMISIJOS

Nulinės emisijos, kai automobilis varomos elektrinio motoro.

ES 300h 07fe746b-0be7-4416-a742-e80878e4d605

Vilkite ir sukite automobilį

Pasirinkite komplektaciją ES 300h Comfort ES 300h Executive ES 300h F SPORT ES 300h F SPORT S ES 300h Luxury
202
Maksimalus sukimo momentas (Nm)
180
Maksimalus greitis (km/h)
8.9
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s)

SUSIPAŽINKITE SU ES

  • IŠBANDYKITE ES

    Aukščiau pateiktas modelis nėra tipinis asortimento pavyzdys.

ES SKAITMENINIAI MONITORIAI

Lexus ir toliau vykdo savo įsipareigojimus kurti pažangias technologijas, užtikrinančias geresnę saugą ir komfortą, bei pristato skaitmeninius šoninius monitorius savo prabangiame hibridiniame modelyje ES 300h. Šį naują priedą jau galima užsakyti Jungtinėje Karalystėje kaip papildomą įrangą ES modelyje su Takumi komplektacija.

KITI MODELIAI