SUTIKITE DRĄSIAI ATSINAUJINUSĮ MODELĮ

Provokuojantis ir jaudinantis Lexus ES griauna nusistovėjusius mitus apie šiuos sedanus. Stulbinančiame kupė tipo siluete slepiasi erdvus interjeras, kuris pasižymi didžiausia erdve galinių sėdynių keleivių kojoms savo klasėje. Be to, ES montuojama degalus tausojanti savaime įsikraunanti hibridinės pavaros sistema ir naujausios kartos Lexus Safety System+ saugos technologija, kuri intuityviai padeda aptikti pėsčiuosius ir dviratininkus bei padeda vairuotojui išlaikyti automobilį jo eismo juostoje, net jeigu juostų ženklinimas yra prastai matomas. Adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema užtikrina maksimalų matomumą tamsiu paros metu, kadangi ji automatiškai išjungia tik tuos žibintus, kurie akintų iš priekio atvažiuojančius vairuotojus.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Nauja drąsi išvaizda

  Dėl naujosios važiuoklės ES yra dar elegantiškesnis, platesne tarpvėže ir žemu automobilio svorio centru. Taip pat, nepaisant nuolaidžios kupė tipo stogo linijos, šiame sedane yra pakankamai vietos kojoms, tad automobilio keleiviai jausis patogiai.

  Sužinokite daugiau apie dizainą

 • Inovatyvios technologijos

  ES projekcinis ekranas (HUD) leidžia vairuotojams visą dėmesį sutelkti į važiavimą. Važiavimo režimo pasirinkimo funkcijos valdiklis įmontuotas šalia prietaisų skydelio gaubto, kad būtų galima patogiai perjungti vairavimo režimą nekeičiant vairavimo padėties. Į estetišką dizainą puikiai integruotos pažangios žmogaus ir mašinos sąsajos (HMI) funkcijos, užtikrinančios intuityvų ir lengvą veikimą, susietus ekranus, suteikiančius išsamumo įspūdį, ir leidžiančios viską valdyti pagal individualius nustatymus.

  Sužinokite daugiau apie inovatyvias technologijas

 • 5 žvaigždučių saugumas

  Kad ir kur vyktumėte naujuoju Lexus ES, galite būti ramūs, jog vairuojate saugiausią aukščiausios kokybės sedaną, kurį išbandė „Euro NCAP“ ir suteikė prestižinį 5 žvaigždučių įvertinimą. Visuose modeliuose yra įdiegtos naujausios Lexus saugos sistemos ir pažangios technologijos, padedančios užkirsti kelią trims dažniausiai pasitaikantiems avarijų tipams: galiniam susidūrimui, išvažiavimui iš eismo juostos ir susidūrimui su pėsčiaisiais.

  Sužinokite daugiau apie saugumo patobulinimus

 • F SPORT stilius

  Atraskite papildomų funkcijų, be kurių ir dviejų spalvų pasirinkimas, AVS sistema kaip standartinė įranga, priekiniai ir galiniai amortizatoriai, galinis aptakas, 19 colių ratlankiai, juodas kryžminis dekoras ir aliuminio intarpai salono apdailoje, įskaitant ir pedalus.

  Skaitykite daugiau apie F SPORT stilių

PASIRINKITE SPALVĄ

Pritaikykite ES pagal savo poreikius, eksperimentuokite rinkdamiesi spalvas arba susipažinkite su automobilio ypatybėmis ir peržiūrėkite nuotraukų galeriją.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

ES 300h Luxury / Black

SUSIPAŽINKITE SU ES

IŠBANDYKITE ES

Aukščiau pateiktas modelis nėra tipinis asortimento pavyzdys.

KITI MODELIAI