SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU ES 300h

Viliojantis kupė stiliaus naujojo ES 300h siluetas – užuomina apie tai, kad šis prabangus sedanas trokšta būti vairuojamas. Sunku atitraukti akis nuo drąsaus naujo stiliaus radiatoriaus grotelių, išraiškingų priekinių žibintų ir unikalių ratų. Dinamiško dizaino automobilis vairuotojui pasitikėjimą kelia nuo pirmojo žvilgsnio. Naujajame ES diegiamos technologijos suteikia stipresnius nei bet kada saugumo ir užtikrintumo pojūčius.

PAJUSKITE GALIĄ

ELEKTROS VARIKLIS

Išvysto 88 kW (120 AG) galią ir akimirksniu gaunamą 202 Nm sukimo momentą.

BENZININIS VARIKLIS

2,5 litro benzininis variklis išskirtinai tolygiai išvysto 131 kW (178 AG) ir 221 Nm maksimalų sukimo momentą.

HIBRIDINĖS PAVAROS GALIMYBĖS

Įsibėgėjimas nuo 0 iki 100 km/val. trunka 8,9 sekundės, o maksimalus išvystomas greitis siekia 180 km/val. Maždaug pusę laiko vairuodami automobilį galėsite naudotis nulinių emisijų elektros režimu.

    self charging power and refinement image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

ĮSIKROVIMAS VAŽIUOJANT IR RAFINUOTUMAS

Įsitraukite į vairavimą ir pamirškite, kad valdote automobilį, kuris yra ekonomiškesnis bei draugiškesnis aplinkai nei dauguma gerai žinomų prabangių sedanų. Važiuojant, lėtėjant arba stabdant įsikraunanti ketvirtos kartos Lexus hibridinė jėgainė užtikrina spartų ir tolygų pagreitėjimą tuomet, kai vairuotojui to labiausiai reikia. Ir visa tai – negalvojant apie įkrovimą ir nuvažiuojamą atstumą. Mėgaukitės tyla, važiuodami elektros režimu, ar komfortišku keliavimu automagistralėje. Itin sklandžiai veikianti pavara drauge su kruopščiai tobulinta aerodinamika, mažesniu svoriu ir atnaujinta galine pakaba užtikrina dar tolygesnį važiavimą.

    anticipating your needs image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

NUMATANTIS JŪSŲ POREIKIUS

Naujajame ES 300h būsite apsupti dar didesnio kiekio technologijų nei bet kada anksčiau. Dauguma jų įkūnija Omotenashi dvasią. Tai nuo senovės Japonijoje vyraujanti svetingumo filosofija, pagrįsta sugebėjimu numatyti kito asmens poreikius dar prieš jam apie tai prabylant. Pagal ją veikia smulkias nanoe® X daleles į saloną skleidžiantis oro kondicionierius, kurios šalina virusus ir bakterijas, o drauge ir blogą kvapą. Ši funkcija taip pat drėkina viduje sėdinčių keleivių plaukus ir odą. Skaitmeniniuose šoniniuose galinio vaizdo monitoriuose vaizdas aiškiai matomas net ir tamsiu paros metu ar lyjant lietui.

    better connected image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

DAR GERESNIS JUNGIAMUMAS

Naudodamiesi Lexus Link galite patogiai gauti visą informaciją apie automobilio eksploataciją ir planuoti techninės priežiūros apsilankymus. Pastatę automobilį mieste, leiskite Lexus Link nuvesti Jus iki galutinio kelionės tikslo. Apple CarPlay® ir Android Auto® leidžia naudotis išmaniojo telefono programėlėmis 12,3 colių liečiamame automobilio ekrane, kuris patogesniam naudojimui buvo įrengtas arčiau priekyje.

    in safe hands image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

JŪS - PATIKIMOSE RANKOSE

Naujajame ES 300h diegiama Lexus Safety System + (LSS+) įranga išsiskiria naujomis funkcijomis. Pavyzdžiui, pagalba įveikiant sankryžas sukant į kairę arba dešinę užfiksuoja judėjimo trajektoriją kertančias transporto priemones ir pėsčiuosius. Taip pat įdiegta avarinė vairavimo pagalba, kuri padeda vairuotojui pakoreguoti trajektoriją, jei labai arti eismo juostos arba priešais automobilį išnyra pėsčiasis. Naujajame ES 300h pirmą kartą pritaikyta greičio mažinimo posūkiuose įranga automatiškai sulėtina automobilį pernelyg greitai artėjant link kelio vingio. Prisitaikanti ilgųjų šviesų perjungimo sistema Bladescan® padeda didesniu atstumu aiškiai matyti kelio ženklus ir kitas transporto priemones neakinant kitų vairuotojų.

    interior harmony image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

INTERJERO HARMONIJA

Įsitaisykite prie naujojo ES 300h vairo ir patirkite ypatingą harmonijos pojūtį. Grožėkitės garsiųjų Lexus dirbančių Takumi amatininkų meistriškumu ir dėmesiu smulkiausioms detalėms. Siūlomi nauji prabangių interjero apmušalų variantai. Unikalios integruotos apdailos detalės sudaro įspūdį, kad salono apdaila – rankų darbo vaisius. Viskas dera tarpusavyje, o erdviame salone sukuriama raminanti ir atpalaiduojanti aplinka primena prabangią svetainę.

    passenger enjoyment image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

GERIAUSI KELEIVIŲ POJŪČIAI

Jūsų keleiviai naujajame ES 300h taip pat pajus netrikdomą ramybę. Įsitaisę šildomose galinėse sėdynėse, kurios valdomos naudojantis centriniame porankyje įrengtais mygtukais, jie galės mėgautis beveik 1 metro erdve kojoms. Lexus Climate Concierge užtikrina idealią temperatūrą kiekvienam automobilio keleiviui. Nepaprastai tyliame salone idealiai skamba aukščiausios kokybės Mark Levinson® garso sistema su 17 garsiakalbių.

    easy financing solutions image

NAUJASIS ES 300h ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDAS

PAPRASTI FINANSAVIMO SPRENDIMAI

Lexus Easy finansavimo sprendimai apima ne tik automobilio įsigijimą, bet ir draudimą, techninę priežiūrą ir netgi padangų keitimą, todėl įsigyti naują Lexus automobilį ir juo rūpintis tapo dar paprasčiau. Lexus prekės ženklas išsiskiria ne tik savo automobiliais, bet ir viską persmelkiančia Omotenashi filosofija, kuri užtikrina, kad kiekvienas jaučiasi ypatingas ir svarbus. Juk svečiai taip ir turėtų jaustis.