concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

CT 200h

IŠBANDYKITE PIRMĄJĮ PASAULYJE PRABANGŲ KOMPAKTIŠKĄ VISIŠKAI HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ, KURIS GALI BŪTI IR KAIP DINAMIŠKOS F SPORT VERSIJOS.


DIN AG 136
Vidutinė CO2 emisija (g/km) 82
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km) 3,6
Pagreitėjimas iki 100 km/h (s) 10,3
Maksimalus greitis (km/h) 180

NUO 27 990 €

LENGVA PRABANGA

IŠBANDYKITE PIRMĄJĮ PASAULYJE PRABANGŲ KOMPAKTIŠKĄ VISIŠKAI HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ, KURIS GALI BŪTI IR KAIP DINAMIŠKOS F SPORT VERSIJOS.

CT 200h – unikalia priekine konstrukcija ir sportišku galinės dalies dizainu išsiskiriantis automobilis, kuriuo smagu važinėti. Prabangus automobilio salonas pasitinka Lexus būdingu svetingumu. Jaukią aplinką sukuria odinės sėdynės su dailiomis siūlėmis ir kokybiškos medžiagos. CT 200h automobilis leidžia mėgautis ne tik maloniu vairavimu, bet ir pažangių technologijų, tokių kaip Remote Touch valdiklis, Mark Levinson® garso sistema su 13 garsiakalbių ir Lexus Premium navigacijos įranga, teikiamais privalumais. Dar dinamiškesnio automobilio įvaizdį sukuria dėmesį prikaustančiame CT 200h F SPORT modelyje komplektuojamos sėdynės su Dark Rose odiniais apmušalais, greičiau reaguojanti pakaba ir 17 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiai.

Vairuojant kompaktišką CT 200h su visiškai hibridine technologija galima mėgautis neprilygstama Lexus prabanga. Jis ne tik sklandžiai važiuoja, bet ir išskiria ypač nedidelį CO2 kiekį – tik nuo 82 g/km. Vien elektra varomas automobilis nesuvartoja nė lašo degalų ir neišskiria nė gramo teršalų. Negana to, važiuojantis EV (elektros) režimu CT 200h beveik neskleidžia jokio garso. Automobilio viduje širdį džiugina moderniausia garso įranga, pažangios multimedijos funkcijos ir Takumi meistrų ištobulinta pripažinta kokybė. Išbandykite naujus standartus diktuojantį įspūdingojo CT 200h automobilio komfortą ir rafinuotumą.

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUSIPAŽINKITE SU CT 200h IŠ ARČIAU

CT 200h vairavimas - Pagrindinės ypatybės

YPATYBĖS

ATSIPALAIDUOKITE DAILIAME IR RAFINUOTAME KOMPAKTINIAME AUTOMOBILYJE, KURĮ GALITE SUREGULIUOTI PAGAL SAVO NUOTAIKĄ PASITELKDAMI VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJĄ.

Vairuodami naująjį CT 200h patirsite tikrą stabilumo jausmą – tai puikiai subalansuotas ir sklandžiai valdomas automobilis. Dėl savo tvirtos važiuoklės, sukonstruotos pasitelkiant revoliucinę klijavimo technologiją, lengvų aliuminio komponentų ir elektrinio vairo stiprintuvo šis automobilis valdomas itin tiksliai, ypač posūkiuose. Galinė dviguba trikampio balansyro pakaba leidžia mėgautis puikiu valdymu kelyje ir patogiu važiavimu. Naudodami patogiai ant centrinės konsolės įtaisytą važiavimo režimo pasirinkimo funkciją galite rinktis skirtingus režimus. ECO režimas suteiks maksimalų efektyvumą, NORMAL tiks mėgstantiems patogų kasdienį važiavimą, o SPORT režimas pasižymi dinaminiu reagavimu. Arba paspauskite EV mygtuką, kad naujajame CT 200h mėgautumėtės elektromobilio režimu.

Daugiau informacijos apie Lexus hibridinės pavaros sistemą sužinosite puslapyje apie hibridus.

CT 200h vidus - Pagrindinės ypatybės

YPATYBĖS

NAUJAJAME CT 200h ĮRENGTOS IŠTAIGINGOS ODINĖS SĖDYNĖS SUTEIKS IŠSKIRTINĮ KOMFORTĄ VISIEMS KELEIVIAMS.

Apdovanojimus pelniusioje Kyushu gamykloje gaminamas CT 200h pakeitė požiūrį į tokio tipo prabangių kompaktinių automobilių konstrukcijos kokybę. Gražiai apdailintos priekinės sėdynės suteikia puikią šoninę atramą posūkių metu ir ilgalaikį poilsį, jei keliaujama ilgiau. Kur beprisiliestumėte, viskas byloja apie automobilio kokybę – nuo oda aptraukto vairo iki minkštos odos, o kartu ir rafinuotai bei meistriškai padarytų metalinių detalių. Įspūdingas CT tylumas pasiekiamas dėl patikimos garso izoliacijos, kurios didžioji dalis yra biologinės kilmės. Kad būtų patogiau, elektroninė klimato valdymo sistema tiksliai reguliuoja temperatūrą, o oras salone filtruojamas pašalinant žiedadulkes ir dulkes.

Apie Lexus meistrų gabumus daugiau sužinokite čia.

CT 200h saugos įranga - Pagrindinės ypatybės

YPATYBĖS

Naujajame CT 200h įrengtos automobilio stabilumo kontrolės, sukibimo kontrolės ir stabdymo pagalbos sistemos, padedančios išvengti pavojaus. Net mažai tikėtinu susidūrimo atveju Jus saugos neįtikėtinai tvirtas karkasas iš itin tąsaus plieno. CT 200h standartiškai įrengtos kaklo sužalojimo riziką mažinančios priekinės sėdynės bei 8 oro saugos pagalvės dar labiau užtikrina saugumą.

Prietaisų skydelis ir konsolė

PRIETAISŲ SKYDELIS IR KONSOLĖ

Ergonomiškoje priekinėje centrinėje konsolėje įrengta pavarų perjungimo svirtelė ir važiavimo režimo selektorius, kurie valdomi intuityviai. Garso įrangą ir klimato kontrolės sistemas gali valdyti abiejų priekinių sėdynių keleiviai.

SPORTINIS VAIRAS

LFA modelio įkvėptas 3 stipinų odinis vairas su ergonomiškomis atramomis pirštams leidžia vairuoti CT labai tiksliai. Taip pat neatitraukdami rankų nuo vairo balsu galite valdyti garsą, telefoną, daugiafunkcinį ekraną ir, jei norite, adaptyvaus greičio palaikymo sistemą.

DINAMINIAI PRIETAISAI

Ryškūs, balti neakinantys Optitron matuokliai pateikia vairuotojui svarbiausią informaciją, o pasirinkus SPORT režimą, mėlynas foninis apšvietimas perjungiamas į raudoną. Daugiafunkcį ekraną galima atnaujinti į 4,2 colio plonasluoksnio tranzistoriaus (TFT) spalvotą versiją. Be automobilio duomenų jame rodomas ir multimedijos turinys. Pavyzdžiui, garso takelio pavadinimas, navigacijos kryptys arba, prijungus išmanųjį telefoną, Jums skambinančio asmens vardas, nuotrauka ir telefono numeris.

Lexus hibridinės pavaros sistema

LEXUS HIBRIDINĖS PAVAROS SISTEMA

2004 metais Lexus tapo pirmuoju aukščiausios klasės automobilių gamintoju, ištobulinusiu visiškai hibridinę technologiją. Nuo tada parduota jau daugiau nei 500 000 hibridinių Lexus modelių. Mūsų naujausias CT 200h pasižymi stulbinančiai sklandžiu veikimu ir mažu CO2 išmetamų teršalų kiekiu – vos nuo 82 g/km. Tai pasiekiama dėl itin efektyvaus 1,8 litro benzininio variklio, didelio galingumo elektros variklio, kompaktiško akumuliatoriaus, vientisos hibridinės transmisijos ir energijos valdymo bloko suderinamumo.

PAJUDĖJIMAS IŠ VIETOS

Pradėjus važiuoti, CT 200h iki 45 km/val. greičio įsibėgėja varomas vien elektros variklio, kuriam elektros energija tiekiama iš hibridinio akumuliatoriaus. Šiuo režimu automobilis važiuoja beveik be jokio garso, nenaudoja benzino ir visai neišmeta teršalų.

GREITĖJIMAS

Iki galo nuspaudus akceleratoriaus pedalą, akimirksniu įsijungia 82 DIN AG elektrinis variklis, papildantis1,8 litro benzininio variklio galią. Taip užtikrinamas didelis sukimo momentas ir galingas tolygus pagreitėjimas reikiamu momentu.

NORMALIOS VAŽIAVIMO SĄLYGOS

Važiuojant didesniu nei 45 km/val. greičiu, tyliai įsijungia pažangus benzininis variklis, kurio veikimą, esant būtinybei, vos girdimai papildo elektrinis variklis. Dėl beveik tobulo dviejų galios šaltinių tiekiamos energijos paskirstymo CT 200h užtikrina neprilygstamą važiavimo komfortą, išskiria itin mažai teršalų ir taupiai naudoja degalus.

GREIČIO MAŽINIMAS IR STABDYMAS

Stabdant arba mažinant važiavimo greitį, benzininis variklis išsijungia ir į aplinką nepatenka jokių teršalų. Nuspaudus stabdžio pedalą arba nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo, įsijungia regeneracinė stabdymo sistema, naudojanti kinetinę energiją, kuri kituose automobiliuose virsta nenaudinga šiluma. Kinetinė energija paverčiama elektros energija, kuri kaupiama hibridiniame akumuliatoriuje, todėl visiškai hibridinio Lexus automobilio akumuliatoriaus niekada nereikės pakartotinai įkrauti.

Apžiūrėkite CT 200h montuojamą Lexus hibridinę sistemą.

Daugiau informacijos sužinosite apsilankę mūsų puslapyje apie hibridus.

Keleivių ir pėsčiųjų apsauga

KELEIVIŲ IR PĖSČIŲJŲ APSAUGA

Itin tvirtas CT 200h apsauginis salono karkasas užtikrina dar didesnį keleivių saugumą. Pagrindinės automobilio atramos visoje konstrukcijoje specialiai sutvirtintos panaudojant itin tąsų plieną. Susidūrimo metu susidariusi smūgio energija sugeriama specialiose zonose priekyje ir gale. Specialios konstrukcijos vairo kolonėlė smūgio metu susistumia.

AŠTUONIOS ORO SAUGOS PAGALVĖS

CT 200h įrengtos aštuonios oro saugos pagalvės ir priekiniai saugos diržai su įtempikliais. Susidūrimo metu smūgio stiprumo jutikliai atitinkamai įjungia dviejų išsiskleidimo lygių vairuotojo ir priekinio keleivio oro saugos pagalves bei šonines oro saugos pagalves. Vairuotoją ir priekinį keleivį taip pat saugo kelių oro saugos pagalvės. Be to, per visą salono ilgį įrengtos užuolaidinės oro saugos pagalvės.

DVIEJŲ KAMERŲ KELEIVIŲ SAUGOS ORO PAGALVĖS

Susidūrimo testų rezultatai parodė, kad priekyje sėdintis keleivis, prieš atsiremdamas į priekinę išskleistą oro saugos pagalvę, pasislenka toliau nei vairuotojas. Novatoriška dviejų kamerų oro saugos pagalvė saugiai „sugauna“ keleivį susidūrimo metu.

SĖDYNĖS SU APSAUGOS NUO KAKLO SUŽALOJIMO SISTEMA

Priekinės sėdynės ir galvos atlošai sukonstruoti taip, kad iki minimumo sumažintų kaklo sužalojimo pavojų, nes patikimai atremia kaklą galinio smūgio metu. Sutvirtinti šoniniai sėdynių rėmai patikimai sulaiko liemenį, o į priekį palenktas galvos atlošas efektyviai atremia galvą.

PĖSČIŲJŲ APSAUGA

Patobulintas CT 200h variklio dangtis efektyviau sugeria smūgio energiją susidūrimo su pėsčiuoju metu. Be to, priekinio stiklo valytuvų zona sukonstruota taip, kad įvykus avarijai pėsčiasis patirtų kuo mažiau sužalojimų.

Nuotolinio valdymo sistema

NUOTOLINIO VALDYMO SISTEMA

Apdovanojimus pelniusi nuotolinio valdymo technologija iš esmės keičia naudojimąsi daugeliu pažangių automobilio sistemų. Ji įprastai ir patogiai įtaisyta tarp priekinių sėdynių ir veikia kaip kompiuterio pelė – galėsite valdyti funkcijas, rodomas spalvotame daugiafunkciniame ekrane. Tai reiškia, kad nereikės papildomai žvilgčioti ir blaškytis, todėl galėsite susitelkti į priekyje besidriekiantį kelią.

Naudodamiesi nuotolinio valdymo sistema, galite kontroliuoti automobilio pramogų sistemą, klimato kontrolės sistemą ir netgi pažangią palydovinę navigaciją. Pilnai valdydami žymeklį išvengsite slinkimo per parinktis, o integruota lytėjimo technologija padės dar lengviau naršyti – žymeklis iš lėto nuvedamas link piktogramų. Šios jutiminės reakcijos stiprumą galima pritaikyti netgi pagal savo poreikius. Paprasta valdyti ir intuityvu.

CT 200h septynių colių daugiafunkcinis ekranas įtaisytas prietaisų skydelio viduryje, šalia vairuotojo regos lauko. Jo valdymas paprastas kaip kompiuterio pelės, todėl itin sumažina dėmesio blaškymą.

Dinaminio valdymo sistema

DINAMINIO VALDYMO SISTEMA

TRAUKOS KONTROLĖS SISTEMA

Traukos kontrolės sistema padidina CT 200h sukibimą su kelio paviršiumi, ypač tuomet, kai automobilis pajuda iš vietos arba didinant greitį nelygiame arba slidžiame kelyje. Nustačius ratų prasisukimo riziką, sistema akimirksniu pakoreguoja situaciją, palaikydama reikiamą traukos jėgą.

AUTOMOBILIO STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Automobilio stabilumo kontrolės sistema padeda suvaldyti automobilį, pavyzdžiui, staigiai sukant arba automobiliui pradėjus slysti. Atitinkamai pristabdydama ratus ir (arba) sumažindama variklio apsukas, sistema stabilizuoja padėtį ir sumažina greitį.

ELEKTRONINĖ STABDYMO JĖGOS PASKIRSTYMO IR PAGALBINĖ STABDYMO SISTEMOS

Elektroninė stabdymo jėgos paskirstymo sistema, veikdama kartu su ABS, užtikrina optimalią kiekvieno rato stabdymo jėgą, atsižvelgiant į sąlygas kelyje. Pagalbinė stabdymo sistema įsijungia avarinio stabdymo metu automatiškai padidindama stabdymo jėgą, kai to reikia.

PAGALBINĖ VAŽIAVIMO ĮKALNE SISTEMA

Pagalbinė važiavimo įkalne sistema palaiko stabdymo slėgį, neleisdama CT 200h riedėti atgal pradėjus važiuoti įkalne. Be to, ši sistema taip pat padeda išvengti ratų prasisukimo slidžiose kelio atkarpose ir mažina vairuotojo įtampą.

Priešavarinės saugos sistema

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA

Pasitelkdama milimetrinių bangų radiolokatorių ir kompiuterį, priešavarinės saugos sistema nustato susidūrimo su priekyje esančiu objektu riziką. Kai nustatoma didelė rizika, sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais ir padidina slėgį stabdžių sistemoje. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, priešavarinė saugos sistema įjungia stabdžius ir įtempia priekinius saugos diržus.

Mark Levinson® erdvinio garso sistema

MARK LEVINSON® ERDVINIO GARSO SISTEMA

Naujajam CT 200h apibūdinti užtenka paminėti nuostabiąją 13 garsiakalbių Mark Levinson® aukščiausios kokybės erdvinio garso sistemą. Išskirtinai Lexus automobiliuose montuojama Mark Levinson® sistema dėl aukštos kokybės garso technologijos tapo mėgstama tarp garso aparatūros entuziastų. Kiekvienas šios pagal užsakymą pagamintos sistemos garsiakalbis specialiai pritaikytas salono akustikai. Ši 7.1 kanalų skaitmeninė erdvinio garso sistema yra tikra namų kino sistema, leidžianti klausytis muzikos ir žiūrėti DVD diskuose įrašytus filmus, pasitelkus VTR kabelį, kai automobiliu nevažiuojate.

Mark Levinson® yra vienas iš geidžiamiausių aukštos kokybės garso įrangos gamintojų visame pasaulyje. Nuo pat 1972-ųjų metų jie turi legendinę reputaciją dėl aiškaus muzikos atkūrimo bei nesuprantamo sistemų gebėjimo atkurti garso subtilybes ir niuansus nieko nepridedant prie originalaus įrašo ir nieko iš jo nepašalinant. 1969 metų Vudstoko festivalio scenoje naudotą garso miksavimo įrenginį sukonstravo pats Mark Levinson, ir nuo tada yra laikomas aukštos kokybės garso pramonės pradininku.

Nepaisant kelių prabangių automobilių gamintojų bandymų, esame vieninteliai montuojantys itin aukštos kokybės Mark Levinson® įrangą. Kadangi Lexus automobiliai moksliškai projektuojami taip, kad suteiktų itin rafinuotą ir tylų važiavimą, jie akustiškai idealiai perteikia koncertų salės automobilyje patirtį. Kiekviename Lexus modelyje įrengta Mark Levinson® sistema kruopščiai optimizuojama, elementai suderinami, garsiakalbiai išdėliojami ir viskas suderinama taip, kad sukurtų unikalią akustinę aplinką.

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Naujajame CT 200h rasite keturis važiavimo režimus. Tai keturios skirtingos vairavimo patirtys, kurias galima pasirinkti pagal sąlygas arba pagal Jūsų nuotaiką – nuo tylios, atpalaiduojančios iki dinaminės ir sportinės. EV (elektros) režimu CT varomas vien tik elektros variklio, neišmeta anglies dioksido arba azoto oksidų, nenaudoja benzino ir važiuoja beveik be jokio garso. Pasirinkus ECO režimą, reguliuojama variklio galia ir pavaros parinkimas. Siekiant optimizuoti degalų efektyvumą, sumaniai valdomas oro kondicionierius ir šildomos sėdynės. Įprastas (NORMAL) režimas puikiai tinka kasdieniam važiavimui.

Pasirinkus sportinį (SPORT) režimą, akimirksniu sureguliuojama droselio sklendė, kad būtų galima tolygiau įsibėgėti, bei sureguliuojamos įvairios automobilio vairavimo, sukibimo ir stabilumo kontrolės sistemos, kad važiavimas būtų dar energingesnis. Prietaisų skydelyje raminančią mėlyną spalvą pakeičia sportinė raudona, o vietoje ekometro pateikiamas tachometras, rodantis variklio apsukas.

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Naudodama priešavarinės saugos sistemos radiolokatorių, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) išlaiko nustatytą atstumą tarp CT 200h ir priekyje važiuojančio automobilio, net ir esant nepastoviam greičiui.

Salono komfortas

SALONO KOMFORTAS

Naujasis CT 200h pasižymi erdviu salonu, prabangiu rafinuotumu ir neįtikėtina kokybe, kuria garsėja Lexus, ergonomiška sportinio stiliaus vairuotojo zona ir itin patogiomis priekinėmis sėdynėmis, suteikiančiomis šoninę atramą.

Naujasis CT 200h byloja apie išskirtinę kokybę: rafinuotos apdailos oda, daili ruplėta, iš tvarių plantacijų gaunamos medienos apdaila, nepriekaištingai nudažytas paviršius, blizgantis labiau ir ilgiau nei bet kurio kito kompaktinio automobilio (purškiama tais pačiais atsikuriančiais dažais, kokie naudojami mūsų flagmane sedane LS). Gamybos darbus atlieka itin kvalifikuotos komandos, prižiūrimos pagrindinių Takumi meistrų, kurie tikrina, ar kiekvienas CT atitinka apdovanojimus pelniusius standartus. Baigiamajame etape, prieš atliekant galutinį 30 km bandomąjį važiavimą, patikrinamas automobilių veikimo sklandumas ir tylumas.

Žiūrėkite, kaip gaminamas CT 200h.

Važiuoklė / aerodinamika

VAŽIUOKLĖ / AERODINAMIKA

CT 200h buvo išbandytas ir tobulinamas naudojant pažangiausią pasaulyje vairavimo imitatorių, o vėliau – lenktynių trasoje. Naujausio modelio važiuoklė dar tvirtesnė dėl naudojamos revoliucinės klijavimo technologijos. Kartu su plačiai naudojamomis lengvomis detalėmis buvo pagamintas automobilis, suteikiantis vairuotojui stiprų pasitenkinimo pojūtį bei apdovanojantis jo įdėtas pastangas itin tiksliu valdymu.

Žemas variklio dangtis, ilgas stogo kontūras ir galinis aptakas, difuzorius bei šoniniai aptakai CT 200h užtikrina geriausias aerodinamines savybes. Šio revoliucinio kompaktinio automobilio apačioje galima išvysti ir aerodinaminius variklio bei degalų bako gaubtus bei banglentę primenančias briaunas, kurios suteikia dar daugiau stabilumo. Toks dėmesys detalėms ne tik padidina dinaminį našumą ir valdymą, bet ir leidžia efektyviau naudoti degalus bei sumažina vėjo skleidžiamą triukšmą.

L-Finesse

L-FINESSE

CT 200h automobilyje įkūnyta dinamiška mūsų dizaino koncepcijos L-finesse (L raidė reiškia pažangumą – Leading edge) filosofija. Dėmesio centre atsiduria išraiškingos, plačios ir žemai įrengtos verpsto formos grotelės, apsuptos tarsi brangakmeniai žėrinčių LED priekinių žibintų ir dieninių šviesų. Ilgas aptakių linijų profilis ir ryklio peleko formos antena lemia geresnį CT 200h valdymą ir mažesnį vėjo keliamą triukšmą. Aerodinaminiai sprendimai, tokie kaip banglentę primenančios briaunos automobilio apačioje ir sparneliai ant galinių žibintų bei durelių statramsčių, užtikrina didesnį stabilumą.

CT 200h įrangą galima papildyti pasirinktais aksesuarais, pavyzdžiui, krovinių tvirtinimo tinkleliu, bagažinės kilimėliu, grotelėmis šunims ar bagažinės įklotu. Prie šio automobilio taip pat galima tvirtinti dviračių laikiklį, stogo skersinius, stogo bagažinę ir prabangų slidžių laikiklį. Daugiau informacijos ieškokite aksesuarų skyriuje.

Galinė dviguba trikampio balansyro pakaba

GALINĖ DVIGUBA TRIKAMPIO BALANSYRO PAKABA

Specialiai CT 200h sukurta galinė dviguba trikampio balansyro pakaba / pakabos svirtis užtikrina išskirtinį stabilumą kelyje, didesnį manevringumą atliekant posūkius ir nepriekaištingą stabilumą važiuojant tiesiai. Tokios pakabos konstrukcija yra sudėtingesnė nei statramsčio tipo pakabų, o kompaktiško dydžio pakaba mažiau įsikiša į bagažo skyrių. Automobilio priekyje ir gale montuojami efektyvūs amortizatoriai, kurie slopina vibraciją, leidžia patirti didesnį važiavimo komfortą ir lemia tikslesnį valdymą.

Apmušalų ir intarpų pasirinkimas

APMUŠALŲ IR INTARPŲ PASIRINKIMAS

Meistriškai įrengto CT 200h interjero apdailą galite pritaikyti pagal savo skonį. Siūlomi modernūs ir patvarūs penkių spalvų tekstiliniai apmušalai. Trys iš jų atnaujinti specialiai CT automobiliams. Tekstiliniai apmušalai su Storm Black intarpais komplektuojami kaip standartinė Eco ir Comfort modelių įranga.

F SPORT versijai siūlomi trijų atspalvių išskirtiniai tekstilės / Tahara apmušalai su sidabro spalvos metaline plėvele dengtais intarpais, kurie įtraukti į standartinės įrangos sąrašą. Galima rinktis ir F SPORT odinius apmušalus – Galaxy Black arba Dark Rose spalvos, pritaikant anglies pluošto intarpus.

Executive komplektacijos modeliams kaip standartinė įranga siūlomi elegantiški odiniai apmušalai su rafinuotais Techno Black intarpais. Odinius apmušalus galima rinktis iš trijų klasikinių spalvų. Comfort komplektacijos modeliams juos galima užsakyti kaip papildomą įrangą.

Pageidaujantys dailių tekstūrinės medienos intarpų gali rinktis tradicinę uosio tekstūros, rankų darbo Shimamoku arba natūralaus tropinio bambuko medieną. Visa mūsų naudojama mediena gaunama iš tvarių plantacijų.

Pažangioji multimedija

PAŽANGIOJI MULTIMEDIJA

Naujajame CT 200h gali būti montuojamos naujausios multimedijos technologijos: Lexus Premium navigacijos sistema su prijungiamosiomis paslaugomis, tokiomis kaip Google Street View® ir galimybe apskaičiuoti ekologiškiausią maršrutą.

LEXUS PREMIUM NAVIGACIJOS SISTEMA

Naujajame CT 200h montuojama naujausia Lexus navigacijos sistema su elegantišku 7 colių ekranu, valdomu pasitelkiant nuotolinio valdymo sąsają arba komandas balsu. Kai automobilis nevažiuoja, pasitelkiant ryškią trimatę grafiką ir daugybę atvaizdavimo parinkčių, sistemoje galima sugeneruoti net Jūsų išmaniuoju telefonu nuskaitomą greitojo atsako kodą. Tokiu būdu galutinį tikslą galite pasiekti pėsčiomis. Multimedijos sistema taip pat siūlo tokias paslaugas, kaip internetinė paieška, Google Street View®, Panoramio® arba netgi gaunamų tekstinių pranešimų skaitymas. Kad būtų dar patogiau, maršrutą iš mobiliojo įrenginio galite perkelti į CT 200h navigacijos sistemą.

LEXUS NAVIGACIJOS SISTEMA

CT 200h galima įsigyti su Lexus navigacijos sistema. Ji valdoma pasitelkiant viduryje įtaisytą Lexus nuotolinį valdiklį. Ji greita, patogi vartotojui ir pasižymi didele atvaizdavimo parinkčių įvairove.

LEXUS MULTIMEDIJOS SISTEMA

Kartu su naujuoju CT 200h galima užsisakyti Lexus multimedijos sistemą, kurioje yra sukamuoju ratuku valdomas 7 colių ekranas. Šiame ekrane galite reguliuoti garso, klimato parametrus ir stebėti energijos monitorių. Suderinamus išmaniuosius telefonus galima susieti „veidrodiniu būdu“, todėl galite peržiūrėti ir valdyti konkrečius savo telefono elementus.

STATYMO PAGALBOS EKRANAS

Važiuojant atbuline eiga vaizdas už automobilio bus perduodamas į Lexus multimedijos ekraną. Su atnaujinta Lexus navigacijos sistema ekrane papildomai rodomi orientyrai, padedantys pastatyti automobilį.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

ct 200h takumi

NAUJASIS NOVATORIŠKAS CT 200h VISIŠKAI HIBRIDINIS PRABANGUS KOMPAKTINIS AUTOMOBILIS SIŪLO UNIKALŲ LEXUS RAFINUOTUMO IR KLASĖJE PIRMAUJANČIŲ APLINKOSAUGOS REZULTATŲ DERINĮ.

Chika Kako, CT vyriausiasis inžinierius

CT Sport

ct sports edition hero

KOMPAKTIŠKAS NAUJO IŠRAIŠKINGO DIZAINO AUTOMOBILIS SU POPULIARIAUSIA PASAULYJE HIBRIDINE TECHNOLOGIJA

Ne vieną apdovanojimą pelniusioje mūsų Kyushu gamykloje gaminamas CT 200h Sport keičia šio tipo prabangių kompaktiškų automobilių kokybės standartus. Ergonomiškos šildomos priekinės sėdynės (su siūlomais išskirtiniais tekstilės / Tahara apmušalais) užtikrina tvirtą šoninę atramą atliekant posūkius ir leidžia patogiai jaustis leidžiantis į tolimas keliones. Kiekviena salono detalė byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki minkštų apdailos elementų. Dar didesnį komfortą užtikrina elektroninė klimato kontrolės sistema, kuri tiksliai reguliuoja salono temperatūrą, ir kita įranga, pavyzdžiui, elektrochromatiniai veidrodėliai, kurie leidžia maloniai atsipalaiduoti vairuojant.

Kiekviena salono detalė byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki minkštų apdailos elementų. Dar didesnį komfortą užtikrina elektroninė klimato kontrolės sistema, kuri tiksliai reguliuoja salono temperatūrą, ir kita įranga, pavyzdžiui, elektrochromatiniai veidrodėliai, kurie leidžia maloniai atsipalaiduoti vairuojant. Su LED priekiniais žibintais ir išskirtiniais lengvojo lydinio ratlankiais komplektuojamame CT 200h Sport automobilyje gausu pažangių technologijų, tokių kaip Lexus navigacijos sistema ir važiavimo režimo pasirinkimo funkcija.

CT200h SportEdition Features 001

17 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Dinamiški lengvojo lydinio ratlankiai su tamsinta / blizgia apdaila (komplektuojami tik CT 200h Sport modeliuose) išsiskiria patraukliu penkių dvigubų stipinų dizainu. Žemo profilio padangos užtikrina nepriekaištingą valdymą.

ct sports edition 002

JUODOS APDAILOS
DETALĖS

Unikalios apdailos detalės, esančios durelių apačioje, ant centrinio durelių statramsčio ir aplink verpsto formos groteles, kartu su išskirtiniu juodu stogu sustiprina patrauklų CT 200h Sport modelio įvaizdį.

ct200 accessories 003

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Pasirinkite pageidaujamą pastovų greitį ir CT 200h Sport automobilis pats riedės nustatytu greičiu be Jūsų pastangų. Paspaudus stabdžio ar greičio pedalą, pastovaus greičio palaikymo funkcija išsijungia. Mygtuko spustelėjimu ją galima vėl įjungti.

ct sports edition 004

PRIEKINIAI LED ŽIBINTAI

Papildomai montuojami LED artimųjų šviesų priekiniai žibintai suvartoja mažiau energijos, ilgiau tarnauja ir greičiau reaguoja nei įprastos lemputės. Jie komplektuojami su aukšto slėgio plovikliais, automatine reguliavimo funkcija ir LED priekiniais rūko žibintais.

ct sports edition 005

LEXUS NAVIGACIJOS SISTEMA

CT 200h Sport modelyje gali būti montuojama Lexus navigacijos sistema, kuri veikia kartu su centre įrengtu Lexus Media Display ekranu. Tai sparčiai veikianti ir lengvai valdoma sistema, kuri siūlo įvairių žemėlapio vaizdo parinkčių.

ct sports edition 006

PAKELIAMAS IR SLANKIOJAMAS STOGLANGIS

CT 200h Sport automobilyje gali būti montuojamas elektra valdomas pakeliamas ir slankiojamas stoglangis, sudarantis šviesesnio ir erdvesnio salono įspūdį. Galinis ir šoniniai galiniai langai suteikia daugiau privatumo keleiviams.

CT 200h F SPORT

ct 200h fsport

PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS

CT 200h F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modeliusRC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

BUSINESS RIBOTAS LEIDIMAS

2017 CT 200h Business Edition

ŠIS RIBOTO LEIDIMO MODELIS – IDEALUS MIESTE DIRBANČIO VERSLININKO PARTNERIS, IŠSISKIRIANTIS RAFINUOTAIS LEXUS SPRENDIMAIS IR HIBRIDINĖS TECHNOLOGIJOS TEIKIAMAIS PRIVALUMAIS.

Business riboto leidimo modelis komplektuojamas su išskirtiniais lengvojo lydinio ratlankiais, naujausiomis navigacijos ir garso sistemomis, šildomomis ergonomiškomis sėdynėmis ir dėvėjimuisi atspariais unikaliais Tahara apmušalais. Su juo neprailgs net tolimiausios kelionės. Važiuojant elektros (EV) režimu, automobilis itin tyliai rieda ir į aplinką neišskiria nė gramo teršalų. Jūs galite mėgautis sklandžiu važiavimu ir konkurencingomis eksploatacinėmis išlaidomis dėl ypač mažos CO2 emisijos (ji siekia tik 88 g/km).

Prijungę savo išmanųjį telefoną, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per Panasonic® garso sistemą. Siekiant išgauti kokybiškesnį garsą ir užtikrinti geresnes perdirbimo galimybes, sistemos garsiakalbių diafragmos pagamintos iš sintetinio kaučiuko bambuko anglies pagrindu. Septynių colių ekrane galite naudotis Lexus navigacijos sistemos funkcijomis ir peržiūrėti savo automobilio eksploatacinius rodiklius.

CT200h BusinessEdition Features TaharaUpholstery

IŠSKIRTINIAI TAHARA
APMUŠALAI

CT 200h Business riboto leidimo automobiliui specialiai pritaikyti dėvėjimuisi atsparūs ir aplinką tausojantys Tahara sėdynių apmušalai. Juos gaminant suvartojama mažiau energijos nei tradiciniu būdu rauginant odą.

CT200h BusinessEdition Features ParkingAssist

PAGALBINIS AUTOMOBILIO
STATYMO MONITORIUS

Naudojantis centrinėje konsolėje įrengta navigacijos sistema, lengviau manevruoti stovėjimo aikštelėje: važiuojant atbuline eiga, sistemos ekrane galima matyti galinį automobilio vaizdą.

CT200h BusinessEdition Features 16AlloyWheels

17 COLIŲ LENGVOJO
LYDINIO RATLANKIAI

Lengvojo lydinio ratlankiai išsiskiria dinamišku dizainu su penkiais dvigubais stipinais ir tamsia apdaila. Žemo profilio padangos užtikrina nepriekaištingą valdymą.

CT200h BusinessEdition Features LEDHeadlights

LED PRIEKINIAI
ŽIBINTAI

Kaip papildoma įranga CT 200h Business riboto leidimo modeliui siūlomi LED priekiniai žibintai suvartoja mažiau energijos, ilgiau tarnauja ir greičiau reaguoja nei įprastos lemputės.

2017 CT 200h BusinessEdition Features CruiseControl

PASTOVAUS GREIČIO
PALAIKYMO SISTEMA

Tiesiog pasirinkite norimą važiavimo greitį ir CT 200h palaikys jį be Jūsų pastangų.

CT200h BusinessEdition Features Navigation

LEXUS NAVIGACIJOS
SISTEMA

CT 200h Business riboto leidimo modelis gali būti komplektuojamas su Lexus navigacijos sistema, kuri veikia kartu su centrinėje konsolėje įrengtu Lexus Media Display ekranu.

ct 200h driving simulator

CT 200h GAMYBĄ PRIŽIŪRI PAGRINDINIAI TAKUMI MEISTRAI, KURIE KIEKVIENĄ AUTOMOBILĮ TIKRINA MŪSŲ „TYLIOJO KUPOLO“ PATALPOSE.

AKSESUARAI

PERŽIŪRĖKITE NAUDINGŲ AKSESUARŲ, KURIUOS GALITE PRITAIKYTI SAVO LEXUS AUTOMOBILIUI, KOLEKCIJĄ.

AKSESUARAI
Visi
Išorė
Vidus

NEATITINKA

There are no available accessories for this filter. Please select another filter.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU