concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

2018 lexus ct 200h hero

CT ĮSIKRAUNANTIS HIBRIDINIS MODELIS

IŠTARKITE MIESTUI „TAIP“

Dinamiškas, prabangus, kompaktiškas penkerių durelių hibridinis modelis puikiai dera prie miesto gyvenimo ritmo.

SUSIPAŽINKITE SU CT

Atnaujintame 2018 metų penkerių durelių kompaktiniame modelyje dera moderni miesto išvaizda, unikalus Lexus meistriškumas bei pažangiausios technologijos. Išbandykite išskirtinę prabangą su puikiai išdirbta oda, gražiai šlifuotomis įdėtinėmis medžio detalėmis ir nepriekaištingu dažymu. CT 200h siūlo išskirtinį vairavimo komfortą ir efektyvų hibridinio variklio veikimą. Veikdamas itin tyliu EV (elektrinio automobilio) režimu, automobilis nenaudoja benzino, neišmeta teršalų į aplinką ir kadangi tai yra Lexus įsikraunantis hibridas, Jums niekada nereikės prijungti automobilio prie išorinio elektros lizdo, kad pakrautumėte elektrinį variklį.

2018 lexus ct 200h my18 key features
 • Visiškai hibridinė technologija

  Novatoriškos technologijos dėka, Lexus CT apjungia benzino ir elektros galią, kad užtikrintų vairavimo komfortą bei judrumą kartu su mažesnėmis degalų sąnaudomis ir mažesnėmis emisijomis. Su Lexus įsikraunančia hibridine pavara Jūsų automobilis bus visada pasiruošęs leistis į kelionę.

 • Drąsus naujas dizainas

  Išskirtinės CT 200h priekinės grotelės, šviesos diodų žibintai ir dinamiškas automobilio galinės dalies dizainas patrauks kiekvieno miestiečio dėmesį. Sukurkite norimą išvaizdą, pasirinkdami nuostabių naujų spalvų ir dviejų atspalvių vidaus apdailą.

 • Omotenashi pasveikinimas

  Pasižymintis subtiliu nuosekliuoju apšvietimu ir personalizuotais nustatymais, CT Jus pasitiks su japonų Omotenashi svetingumo dvasia. Išskirtinis meistriškumas tam, kad jaustumėtės kaip namie.

 • Takumi meistriškumas

  Kiekvieno CT 200h gamybą prižiūri mūsų Takumi meistrai, kurie tikrina, kad kiekvienas CT atitiktų mūsų apdovanojimus pelniusius kokybės standartus. Jie naudojasi savo per daugybę metų sukaupta patirtimi, kad sukurtų unikalią apdailą ir tikslią inžineriją.

 • Lexus Safety System+

  Mėgaukitės išmanesniu palaikymu ir vairavimu be jokių pastangų su aktyviosiomis CT saugumo funkcijomis: Pre-Collision sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija; važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema; automatine tolimųjų žibintų sistema, leidžiančia geriau matyti nakties metu; kelio ženklų atpažinimo sistema ir pastovaus greičio palaikymo sistema.

  Sužinokite daugiau apie Lexus Safety System+

 • F SPORT stilius

  Norite daugiau sportiškumo? CT 200h F SPORT turi dar ryškesnes verpsto formos groteles ir 17 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankius bei kitus ypatingus stiliaus akcentus. Dinamiška išvaizda, įkvėpta mūsų našiausių modelių.

IŠBANDYKITE CT

CT 200h yra vienintelis tikras prabangus kompaktinis automobilis, varomas pasaulyje pažangiausios įsikraunančios hibridinės technologijos; stulbinantis kokybės, rankų darbo sukurto komforto ir modernios degalų sąnaudų technologijos balansas – ir visa tai penkerių durelių hečbeke.

IŠBANDYKITE CT

Aukščiau esantis modelis nepriklauso šiai pasiūlai