SUSIPAŽINKITE SU CT

Penkerių durelių CT 200h yra ne tik kompaktiškas, bet ir vienas labiausiai aplinką tausojančių iki šiol pagamintų mūsų hibridų. Jis sklandžiai važiuoja ir pasižymi kukliais CO2 rodikliais. Šiuos privalumus papildo novatoriškos technologijos ir apdovanoti rafinuoti sprendimai. Peržiūrėkite įspūdingą papildomos įrangos ir komplektų sąrašą ir susikomplektuokite CT 200h pagal savo skonį.


 

 
  2017 lexus ct key features opt 02
 • Visiškai hibridinė technologija

  Dviejų galios šaltinių veikimą beveik tobulai suderinantis CT 200h užtikrina išskirtinį važiavimo komfortą, mažą taršos lygį ir nedideles degalų sąnaudas.

 • Žemas CO2 lygis

  Įspūdingos važiavimo charakteristikos ir mažas išskiriamo CO2 kiekis – vos nuo 82 g/km. Važiuodamas iki 45 km/h greičiu, CT 200h į aplinką neišskiria nė gramo teršalų.

 • F SPORT versija

  Galima rinktis ir dinamišką CT F SPORT modelį su prabangiais Dark Rose odiniais sėdynių apmušalais, greičiau į kelio pokyčius reaguojančia pakaba ir 17 colių F SPORT lengvojo lydinio ratlankiais.

 • Dėmesį kaustanti išvaizda

  Akį traukia ilgas, aptakių formų profilis su išraiškingesnėmis, platesnėmis ir žemiau įrengtomis verpsto formos grotelėmis, kurios apsuptos išskirtinių tarsi brangakmeniai žėrinčių LED priekinių žibintų ir dienos šviesų.

 • Nepriekaištinga apdaila

  Apie kokybę byloja subtili odos apdaila, dailūs grublėtos tekstūros medienos intarpai ir glotnus dažytas paviršius, išgaunamas rankomis šlifuojant šlapiuoju būdu, šį procesą akylai stebint Takumi meistrams.

SUSIPAŽINKITE SU SIŪLOMOMIS SPALVOMIS

Susikurkite CT automobilį pagal savo poreikius, ištirkite įvairius spalvų variantus arba susipažinkite su jo ypatybėmis ir peržiūrėkite paveikslėlių galeriją.

Spragtelėkite ant automobilio, norėdami jį pasukti

CT 200h F SPORT S / Red

SUSIPAŽINKITE SU CT

CT 200h yra vienintelis tikras prabangus kompaktiškas automobilis su pažangiausia pasaulyje hibridine technologija. Tai penkerių durelių hečbekas, išsiskiriantis optimaliai suderinta kokybe, meistrų rankomis ištobulinta komfortiška aplinka ir neprilygstama degalų ekonomija.

SUSIPAŽINKITE SU CT

Pavaizduotas modelis nėra asortimento pavyzdys.

KITI MŪSŲ SIŪLOMI MODELIAI