concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

‘DESIGNING MOTION’

JUDANČIŲ MARIONEČIŲ KŪRIMO PROCESAS BUVO NUOSTABI KELIONĖ.

Žingsniuose judančių marionečių istorija prasidėjo nuo eskizų ir molinių modelių kūrimo, siekiant išgauti pagrindines formas ir proporcijas. Tuomet buvo sukurtas trimatis jų geometrinio karkaso vaizdas ir animacija, kad būtų galima išsiaiškinti pagrindinius judesius ir supažindinti su jais aktorius lėlininkus. Paaiškėjus galutiniam dizaino variantui, pagrindiniu iššūkiu tapo svoris – jį reikėjo sureguliuoti taip, kad penkių aktorių valdomos marionetės judėtų grakščiai ir sklandžiai – kaip žmogus. Tik taip marionetės galėjo įgyti gyvybės.

Siekiant išspręsti svorio problemą ir įveikti visus su tuo susijusius sunkumus, iš anglies pluošto skaidulų buvo pagaminti griaučiai ir pasitelkta trimačio spausdintuvo technologija, kad būtų sukurtas itin plonas, tačiau tvirtas išorinis karkasas. Galiausiai reikėjo rankomis nušlifuoti kiekvieną karkaso centimetrą, kad marionetės atrodytų nepriekaištingai glotnios. Konstravimo procesas ir naujoviškas pažangių technologijų pritaikymas sėkmingai vainikavo visą darbą: mūsų sukonstruotos marionetės atrodo pribloškiamai, jas lengva valdyti.

steps image 001 designing
steps image 002 designing

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU