concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

GRĮŽTI Į STRAIPSNIŲ SĄRAŠĄ

‘PERFORMING MOTION’

MARIONEČIŲ VALDYMAS REIKALAUJA DAUG FIZINIŲ JĖGŲ IR TINKAMOS TECHNIKOS.

Žingsniuose judančios aukštesnės nei 3 metrų marionetės pagamintos naudojant anglies pluošto skaidulų griaučius ir karkasą, sukurtą pasitelkus trimačio spausdintuvo technologiją. Todėl jas buvo lengva valdyti penkiems talentingiems aktoriams lėlininkams. Judindamas šias marionetes kiekvienas aktorius atlieka savo atskirą vaidmenį ir kartu veikia išvien su kitais komandos nariais, kad būtų išgautas tobulai sinchronizuotas veiksmas. Pagrindinis marionetės svoris ir judėjimo kiekio momentas sutelkiami ant vidurinio aktoriaus pečių.

Kitas aktorius valdo marionetės liemenį ir ją lanksto idealiai suderindamas šiuos judesius su savo kolega, kuris kontroliuoja galvos palenkimą. Galiausiai kiti du aktoriai valdo marionetės rankas ir mechanines plaštakas. Begalė repeticijų, tiksli choreografija, daug išeikvotų fizinių jėgų bei kiekvieno aktoriaus neišpasakytas talentas marionetėms suteikė gyvybės.

steps image 001 perform
steps image 002 perform

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU