GYVENIMAS KAIP RX TIESIOGIAI

„GYVENIMAS KAIP RX“ IŠ ARTI

ĮSILIEKITE Į KŪRYBINĖS GRUPĖS GRETAS IR VEIKITE KARTU SU JUDE LAW MŪSŲ ĮSPŪDINGAME PANORAMINIAME FILMUKE

Žiūrėdami mūsų interaktyvųjį 360° filmuką, atsidursite unikaliame virtualiame šou pasaulyje. Prisijungę prie renginio dalyvių ir vadovaujami Jude Law, Jūs pajusite garsios Holivudo filmų žvaigždės gyvenimo skonį. O ką jau kalbėti apie fantastišką RX visureigio prabangą...

Filmuko žiūrėjimo rekomendacijos

  • MOBILIAJAME TELEFONE: Apple ir Android įrenginiuose žiūrėkite per YouTube programą. Pasirūpinkite, kad būtų įdiegta naujausia jos versija. Sukdami savo telefoną 360° kampu, atsidursite pačiame įvykių sūkuryje. Filmuką galima žiūrėti ir naudojantis Google Cardboard virtualios realybės akiniais bei Samsung Gear VR rinkiniais (pritaikyta tik Android).
  • KOMPIUTERYJE: filmukas suderinamas ir su kompiuterio naršykle. Naudodamiesi pele, tiesiog perkelkite kamerą.

ŽIŪRĖTI 360° FILMUKĄ

„GYVENIMAS KAIP RX“ LONDONE

JUDE LAW NUSTEBINO IŠSKIRTINIO RENGINIO „GYVENIMAS KAIP RX“ SVEČIUS.

Sužinokite, kaip pasitelkdami įtraukiančiojo teatro priemones mes vienam vakarui „Gyvenimą kaip RX“ pavertėme tikrove.

Naujojo išraiškingo dizaino Lexus RX visureigio pristatymo proga Mondrian viešbutyje Londone vyko ypatingas mūsų renginys. Bendradarbiaudami su šiuolaikinio teatro scenografais ir rinktiniais aktoriais, mes pasirūpinome, kad šio renginio svečiai atsidurtų „Gyvenimo kaip RX“ centre – prabangiame, jaudinančiame ir užburiančiame pasaulyje.

Nieko nenutuokiantys renginio svečiai susidūrė su nauju scenarijumi ir pateko į netikėtas situacijas: jie turėjo improvizuoti savo naująjį personažą – pasaulinę kino žvaigždę. Svečius nustebino paskutinėje „raudonojo kilimo“ scenoje kartu pasirodęs ne vieną apdovanojimą pelnęs legendinis teatro ir kino aktorius Jude Law. Tai puiki unikalų įtraukiantįjį spektaklį vainikuojanti pabaiga.

Ar galėtumėte užimti Jude Law vietą ir gyventi RX stiliumi?

GYVENIMAS KAIP RX

PAGRINDINIUS VAIDMENIS ATLIEKA JUDE LAW IR RAFINUOTAS NAUJASIS LEXUS RX

Su malonumu pranešame apie bendrą unikalų kūrybinį projektą su Holivudo aktoriumi ir prodiuseriu Jude Law mūsų naujai reklaminei kampanijai „Gyvenimas kaip RX“ pristatyti.

Jude Law, kaip ir mes, jaučia tokią pat aistrą vairavimui, patiria atotrūkį nuo tikrovės sėdėdamas už vairo ir yra įsitikinęs, jog pasirinktas tinkamas automobilis leidžia mėgautis neįkainojamais potyriais. Visa tai ir įkūnija naujasis RX.

Jo naujas išraiškingas išorės dizainas iš pirmo žvilgsnio palieka stiprų įspūdį, o ištobulintos vidaus detalės, pavyzdžiui, lazeriu graviruoti mediniai ornamentai, byloja apie nepriekaištingą aukštos klasės apdailą. Vairuojant naująjį RX automobilį, Jus visuomet lydės aplinkinių žvilgsniai – nuo pat atvykimo iki išvykimo.

AR ESATE PASIRENGĘ GYVENTI PAGAL RX TAISYKLES?

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU