concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

PASAULINĖ LC 500h PREMJERA

NAUJOSIOS KARTOS HIBRIDINĖ SISTEMA

Po pasaulinės V8 variklio varomo LC 500 premjeros džiaugiamės galėdami 2016 m. Ženevos automobilių parodos lankytojams pristatyti naująjį LC 500h modelį. Šiame automobilyje įrengta pirmoji pasaulyje daugiapakopė hibridinė sistema (Multi Stage Hybrid System). Tai naujosios kartos hibridinis galios agregatas, specialiai sukurtas eksploatacinėms savybėms pagerinti.

LC 500 ir LC 500h modeliai ženklina naują Lexus veiklos etapą: nepriekaištingai suderinus patirtį inžinerijos srityje ir išraiškingus dizaino sprendimus, gimė pavyzdinis prabangus kupė. Kviečiame susipažinti su abiem modeliais ir LF-LC koncepcija, kurioje įkūnyta LC vizija tapo stulbinančiu realiu modeliu.

LEXUS LC 500 GUDVUDE

NAUJASIS LEXUS LC 500 DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE ĮSPŪDINGAI ĮVEIKĖ ŽYMIĄJĄ ĮKALNĘ KASMETINIAME GUDVUDO GREIČIO FESTIVALYJE

ĮSPŪDINGOS HIBRIDINIO MODELIO EKSPLOATACINĖS CHARAKTERISTIKOS

NAUJI HIBRIDINĖS TECHNOLOGIJOS STANDARTAI

Didesne degalų ekonomija ir įspūdinga galia išsiskiriantis LC 500h diktuoja naujus standartus, apibrėžiančius hibridinių automobilių eksploatacines savybes. Lexus daugiapakopė hibridinė sistema (Multi Stage Hybrid System) optimaliai suderina galią ir degalų sąnaudas, suteikdama galimybę mėgautis sportiškesnio ir energingesnio vairavimo potyriais.

Daugiapakopė hibridinė sistema, sujungianti tradicinės hibridinės sistemos elementus (įskaitant 3,5 l V6 benzininį variklį, galingą elektrinį variklį ir ličio jonų akumuliatoriaus bloką) ir 4 pakopų automatinę pavarų dėžę hibridinės transmisijos gale, užtikrina dar greitesnę automobilio reakciją į akceleratoriaus pedalo spustelėjimą. Todėl įsibėgėti iki 100 km/h šis automobilis gali per mažiau nei 5 sekundes.

SUKURTA NAUJAI ERAI

BENDRA DIZAINO IR INŽINERINIŲ SPRENDIMŲ VIZIJA

LC 500 ir LC 500h modeliai – glaudaus Lexus dizainerių ir inžinierių komandų bendradarbiavimo vaisius. Veikdami drauge, jie sukūrė prabangų kupė flagmaną, ženklinantį naujo etapo pradžią.

Tai ryški Lexus ateities tendencijų vizija ir mūsų neblėstančio atsidavimo dizainui, eksploatacinėms savybėms ir meistriškumui atspindys.

IŠRAIŠKINGAS DIZAINAS

NUO ĮSIVAIZDUOJAMOS KONCEPCIJOS IKI DĖMESĮ PRIKAUSTANČIO REALAUS MODELIO

LC sukurtas įkvėpimo semiantis iš koncepcinio modelio. Iš jo perimta daugybė pagrindinių dizaino elementų, proporcijos ir dinamiškos linijos. Sportiškų aerodinamiškų formų ir akiai malonių išlinkių išryškintas grakštus LC stogas sukuria patrauklų žemą ir platų automobilio siluetą. Toks dizaino sprendimas lemia funkcijų bei važiavimo savybių ir jausmus žadinančių formų vienovę.

Priekinę automobilio dalį puošia Lexus būdingos efektingos verpsto formos grotelės, o vidaus stilistika atspindi LC išorės dinamišką prabangą. Vairuotojo sėdėjimo padėtis ir intuityviai valdoma įranga siūlo įkvepiančią sportiško vairavimo patirtį.

DINAMINĖS SAVYBĖS

NEPRILYGSTAMAS V8 VARIKLIS

Šalia LC 500h montuojamos naujosios kartos hibridinės sistemos minėtinas įspūdingas LC 500 V8 variklis. Jis leidžia patirti aštrių ir rafinuotų vairavimo pojūčių ir mėgautis neprilygstama važiavimo kokybe, kokios ir galima tikėtis iš prabangaus kupė. Galinius ratus varo 5,0 l V8 variklis, kurio galia siekia 473 DIN AG esant 7100 aps./min.

Variklis komplektuojamas su pirmąkart prabangiame automobilyje pritaikyta nauja 10 laipsnių automatine transmisija, kurios perjungimo sparta prilygsta dviejų sankabų transmisijai. Dėl šių inžinerinių sprendimų LC 500 išsiskiria keturviečiam kupė nebūdingomis važiavimo savybėmis ir manevringumu. Iki 100 km/h jis pagreitėja per mažiau nei 4,5 sekundės.

DAUGIAPAKOPĖ HIBRIDINĖ SISTEMA

LF-LC KONCEPCINIS MODELIS

SUSIPAŽINKITE SU LC DIZAINO VIZIJA

LC pristato naujus Lexus dizaino ir inžinerijos pasiekimus, paversdamas prieš ketverius metus 2012 m. pirmąkart pasirodžiusią ambicingą LF-LC koncepciją akivaizdžia tikrove.

Kuriant LC automobilį, teko įveikti daug kliūčių dėl gamybos, dizaino ir medžiagų, kurios paprastai verčia koreguoti koncepcinę viziją. Nenuilstamai dirbusios inžinierių komandos ieškojo naujų sprendimų, kad LC automobilyje išliktų kuo daugiau LF-LC elementų. Jų pastangomis sukurtas automobilis iš tiesų nusipelno Lexus flagmano statuso.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU