concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

IS 300h

NAUJOJO VISIŠKAI HIBRIDINIO IS 300h MODELIO GALIA – 223 DIN AG, O JO IŠSKIRIAMO ANGLIES DVIDEGINIO KIEKIS – TIK 97 g/km*.


Vidutinė CO2 emisija (g/km) 97
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km) 4,2
Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.) 8,3
Maksimalus greitis (km/h) 200

NUO 37 990 €

CREATING AMAZING

NAUJOJO VISIŠKAI HIBRIDINIO IS 300h MODELIO GALIA – 223 DIN AG, O JO IŠSKIRIAMO ANGLIES DVIDEGINIO KIEKIS – TIK 97 g/km.

Naujasis kompaktiškas IS 300h sedanas išsiskiria įspūdingu išorės dizainu, LED žibintais ir išraiškingomis Lexus verpsto formos radiatoriaus grotelėmis. Prabanga dvelkiantis salonas sutelktas į vairuotoją: čia puikuojasi moderni multimedijos įranga ir saugos sistemos. Įsitaisę naujoje žemesnėje sėdynėje Jūs galėsite mėgautis precizišku vairavimu ir tiksliu valdymu atliekant posūkius. Negalima nepaminėti ir pasaulinio lygio Lexus rafinuoto bei sklandaus važiavimo.

IS 300h modelyje montuojama antrosios kartos Lexus Hybrid Drive sistema. Be to, jame įdiegta aktyvioji garso valdymo technologija, užtikrinanti subtilų variklio skleidžiamą garsą. Tai automobilis, kurį vairuojant galima pajusti tikrą malonumą. Jo išskiriamo anglies dvideginio kiekis tesiekia 97 g/km*, o degalų sąnaudos sudaro tik 4,2 l/100 km*. Hibridinis akumuliatorius įrengtas po bagažinės grindimis, todėl jis užima itin mažai vietos, o bagažinėje lieka pakankamai erdvės daiktams sudėti. 

* Comfort komplektacijos rodmenys.

KAINOS IR SPECIFIKACIJOS

GAUKITE IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ IR PALYGINKITE SKIRTUMUS

IS 300h Comfort

  • HID ksenoniniai priekiniai žibintai
  • LED priekiniai rūko žibinai
  • EV (elektros) režimas
  • Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija: ECO / NORMAL / SPORT S
  • Lexus Media Display su ratuku valdomu 7 colių ekranu
  • 3 stipinų odinis vairas
  • Pastovaus greičio palaikymo sistema
  • Šildomos priekinės sėdynės
  • Tekstiliniai / Tahara sėdynių apmušalai

NUO 37 990 €

PASIRINKTI IR PALYGINTI KITĄ VARIANTĄ

NORĖDAMI PASUKTI AUTOMOBILĮ, SPUSTELĖJĘ PATRAUKITE

AUTOMOBILIO YPATYBĖS

SUSIPAŽINKITE SU IS 300h IŠ ARČIAU

Penkios EURO NCAP žvaigždutės

PENKIOS EURO NCAP ŽVAIGŽDUTĖS

Remiantis EURO NCAP atliktų bandymų rezultatais, IS 300h modelis pripažintas saugiausiu 2013 metų automobiliu didelių šeimyninių automobilių kategorijoje. Šis Lexus automobilis surinko 91% suaugusių keleivių ir 85% vaikų saugumo bei 80% pėsčiųjų apsaugos ir 66% pagalbinių saugos sistemų veikimo vertinimo kategorijose. Tai gerokai didesni rodikliai už nustatytą minimumą penkioms žvaigždutėms pelnyti. Tad akivaizdu, jog IS 300h surinko didžiausią bendrą taškų skaičių.

Norėdami peržiūrėti susidūrimo testų vaizdo filmuką ar sužinoti daugiau informacijos, apsilankykite EURO NCAP interneto svetainėje (www.euroncap.com/bestinclasscars2013). Čia išvysite IS 300h pasiekimus didelių šeimyninių automobilių kategorijoje.

IS 300h vairavimas - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

IS gamą pirmą kartą papildė modelis su visiškai hibridine technologija. Tai IS 300h, kuris komplektuojamas su mūsų naujausia Lexus Hybrid Drive sistema. Bendra šio automobilio galia – 223 DIN AG, o jo išskiriamo anglies dvideginio kiekis tesudaro 99 g/km.

Norėdami suteikti dar didesnį vairavimo malonumą, 20 mm pažeminome vairuotojo sėdynę ir 3° pakoregavome vairo aukštį. Tikslesnį valdymą lemia standesnė važiuoklė, pagaminta naudojant naujovišką klijavimo ir lazerinę varžtų suvirinimo technologiją.

Nauja daugiasvirtė galinė pakaba užtikrina didesnį sukibimą ir efektyvesnį valdymą. Dėl pritaikytų naujoviškų aerodinaminių sprendimų automobilis ne tik greičiau reaguoja į komandas, bet ir neįtikėtinai tyliai rieda.

IS 300h vidus - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Keliu naujasis IS 300h rieda kaip nepriekaištingai subalansuotas sedanas. Negana to, juo patogu keliauti. Įsitaisius ištaigingose odinėse sėdynėse, neįmanoma nepastebėti rafinuotų Lexus apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino centrinis analoginis laikrodis. Visi IS modeliai, gaminami toje pačioje gamybos linijoje kaip ir flagmanu tapęs LS sedanas, kruopščiai patikrinami Lexus aukščiausio rango meistrų, vadinamųjų Takumi.

Dėl 70 mm ilgesnės važiuoklės bazės gerokai padaugėjo vietos galinių keleivių kojoms. Šis sprendimas taip pat lemia sklandesnį automobilio riedėjimą. Be to, 60:40 santykiu dalijamas galines sėdynes galima nulenkti suformuojant lygų pagrindą. Tai idealus sprendimas gabenant stambesnius daiktus.

Remote Touch valdikliu Jūs galite naudotis prijungtomis paslaugomis, pavyzdžiui, Google Street View®, numatyti labiausiai aplinką tausojantį maršrutą ar mėgautis erdvinio garso Mark Levinson® Premium Surround sistemos su 15 garsiakalbių teikiamais privalumais. Be to, automobilyje įrengti naujoviški elektrostatiniai jungikliai, kuriais galima valdyti oro kondicionierių.

IS 300h saugos įranga - Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Neišvengiamo susidūrimo atveju keleivius saugo nepaprastai tvirta apsauginė salono konstrukcija iš itin tąsaus plieno. Dar didesniam saugumui užtikrinti naujajame IS modelyje montuojamos priekinės sėdynės su apsaugos nuo kaklo sužalojimų sistema ir aštuonios oro saugos pagalvės. Be to, priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, per akimirksnį pasikelia variklio dangtis, kad būtų sugerta smūgio jėga.

Pažangūs aerodinaminiai sprendimai

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

Naujajam IS būdingos išskirtinės aerodinaminės savybės, kurias lemia tokios detalės kaip beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių ir galinių žibintų. Šie aptakai, kurie pirmąkart buvo pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, sukuria oro sūkurius, kad oro srautas būtų nukreiptas į vidų ir IS lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Tokie įdiegti sprendimai ne tik pagerina stabilumą ir valdymą, bet ir sumažina degalų sąnaudas bei vėjo keliamą triukšmą.

F SPORT prietaisų skydelis

F SPORT PRIETAISŲ SKYDELIS

Naujuose IS F SPORT modeliuose montuojamas įspūdingas matuoklių skydelis su dinamiška spinbduline grafika. Šio sprendimo įkvėpimo šaltinis – Lexus LFA. Jis sukurtas pasitelkiant skaitmeninę technologiją, originaliai pritaikytą mūsų žaibiškai greito V10 superautomobilio maksimalioms apsukoms rodyti. Po unikalaus paleidimo ciklo prietaisų skydelio apšvietimas ima keistis, priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo.

Tvirta salono konstrukcija, 8 oro saugos pagalvės

TVIRTA SALONO KONSTRUKCIJA, 8 ORO SAUGOS PAGALVĖS

Automobilio keleivių apsaugą užtikrina ne tik itin tvirta salono konstrukcija, bet ir aštuonios oro saugos pagalvės. Vairuotoją ir priekinį keleivį saugo dviejų išsiskleidimo lygių galvos oro saugos pagalvės, taip pat kelių ir šoninės oro saugos pagalvės.

Per visą salono ilgį įrengtos užuolaidinės oro saugos pagalvės. Visi saugos diržai, išskyrus vidurinės galinės sėdynės, turi įtempiklius. Ši aukšto lygio saugos įranga naujajame IS modelyje montuojama kaip standartinė.

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija

VAŽIAVIMO REŽIMO PASIRINKIMO FUNKCIJA

Važiavimo režimo selektoriumi galima pasirinkti norimą važiavimo būdą. Nustačius ECO režimą, į aplinką patenka mažiau teršalų ir sutaupoma degalų. Važiuojant įprastomis sąlygomis, tinkamiausias yra NORMAL režimas, kuris idealiai suderina galią, ekonomiją ir važiavimo komfortą. Norint patirti dinamiškesnį valdymą, tereikia įjungti SPORT režimą.

Mark Levinson® Premium garso sistema

MARK LEVINSON® PREMIUM GARSO SISTEMA

IS modelis gali būti komplektuojamas su neprilygstama Mark Levinson® Premium garso sistema – klausydamiesi muzikos ar žiūrėdami filmus DVD formatu pasijusite tarsi atsidūrę tikroje koncertų salėje. Penkiolika specialiai pagamintų ir atskirai sureguliuotų garsiakalbių leidžia mėgautis neįtikėtinai kokybišku 5.1 kanalo skaitmeniniu erdviniu garsu.

Visuose garsiakalbiuose įdiegta naujoviška GreenEdge™ technologija, kuri užtikrina dvigubai stipresnį garsą suvartojant tiek pat energijos. Taip pat minėtina nauja automatinė garso valdymo sistema, leidžianti visapusiškai panirti į muzikos pasaulį. Perjungus skirtingų atlikėjų įrašus, ji automatiškai sureguliuoja garsą. Dailūs preciziškai mašininiu būdu apdoroti aliumininiai valdikliai ir blizgi juoda apdaila – pasaulinės klasės Mark Levinson® namų garso sistemoms būdingi dizaino elementai.

Priekiniai LED žibintai

PRIEKINIAI LED ŽIBINTAI

Naujasis IS sedanas komplektuojamas su LED priekiniais žibintais. Be to, visiems modeliams būdingos išskirtinės L formos LED dieninės lempos, integruotos priekiniame buferyje. Energiją tausojanti LED technologija lemia efektyvų apšvietimą ir patikimai bei ilgai tarnauja.

Pasikeliantis variklio dangtis

PASIKELIANTIS VARIKLIO DANGTIS

Naujasis IS sedanas komplektuojamas su smūgio jėgą sugeriančiu pasikeliančiu variklio dangčiu. Priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, sistema šiek tiek pakelia variklio dangtį, kad būtų padarytas didesnis tarpas tarp jo ir kietų variklio apatinės dalies komponentų. Tai padeda sumažinti pėsčiojo traumų riziką.

Priešavarinės saugos sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

PRIEŠAVARINĖS SAUGOS SISTEMA IR ADAPTYVIOJI PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Milimetrinių bangų radiolokacinis įrenginys ir bortinis kompiuteris įvertina susidūrimo iš priekio riziką. Jei susidūrimo rizika didelė, vairuotojas įspėjamas garso bei vaizdo signalais ir padidinamas stabdžių sistemos slėgis. Kai susidūrimas yra neišvengiamas, automobilis automatiškai pristabdomas iki reikiamo lygio, taip pat įtempiami priekiniai saugos diržai. Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema naudojasi ta pačia radiolokacine technologija. Ji palaiko nustatytą atstumą iki priešais važiuojančios transporto priemonės.

Multimedijos ir navigacijos sistema

MULTIMEDIJOS IR NAVIGACIJOS SISTEMA

Septynių colių ekranas valdomas Remote Touch valdikliu arba balsu. Pastačius automobilį, navigacijos sistema su ryškia trimate grafika ir daugybe vaizdavimo žemėlapyje parinkčių sukuria išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą su nurodymais, kaip pasiekti galutinę paskirties vietą.

IS siūlo naujoviškas paslaugas: paieškos internetu, gatvės vaizdo Street View® naudojantis Google žemėlapiais, panoraminio vaizdo Panoramio® ir eismo informacijos Connected Traffic funkcijas. Be to, Jūs galite patogiai suplanuoti kelionės maršrutą nešiojamuoju ar planšetiniu kompiuteriu ir persiųsti jį į automobilio navigacijos sistemą.

Lexus meistriškumas

LEXUS MEISTRIŠKUMAS

Naujasis IS modelis, pagamintas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje tos pačios Lexus komandos, kuri plušo rinkdama flagmanu tapusį LS sedaną, iš pagrindų perrašo šios prabangių automobilių klasės gamybos kokybės taisykles. Tuo galima įsitikinti palietus preciziškai mašininiu būdu apdorotus aliumininius Mark Levison® garso sistemos valdiklius ar suėmus rankomis įspūdinga apdaila išsiskiriantį vairą.

Siekiant išgauti nepriekaištingai glotnų dažytą paviršių, kiekvienas grunto sluoksnis rankomis šlifuojamas švitriniu popieriumi šlapiuoju būdu (tai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris paprastai taikomas pagal specialų užsakymą gaminamiems automobiliams), o po to vizualiai bei skaitmeniniu būdu patikrinamas paviršiaus lygumas.

Sportiška vairavimo padėtis

SPORTIŠKA VAIRAVIMO PADĖTIS

Sėdėdami žemesnėje ir sportiškesnėje sėdynėje, Jūs tiesiog fiziškai „pajusite“ kelio paviršių ir patirsite, kaip IS reaguoja net į menkiausią vairo pasukimą. Ergonomiškas IS sedano vairas, išsiskiriantis naujovišku, iš LFA modelio perimtu trijų stipinų dizainu, leidžia mėgautis itin tiksliu automobilio valdymu. Dar malonesnį vairavimo jausmą galite patirti naudodamiesi greitai pavaras perjungiančiomis svirtelėmis.

Neatitraukdamas rankų nuo vairo vairuotojas gali valdyti garso įrangą, telefono, valdymo balsu bei daugiafunkcio ekrano funkcijas, taip pat, jei papildomai įrengta, adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistemas.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

IS 300h F SPORT

is 300h fsport

PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS

IS 300h F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modeliusRC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

IS Sport Edition

is300h sport cutout

IŠSKIRTINIS VISIŠKAI HIBRIDINIO IS 300h SEDANO
VIDAUS IR IŠORĖS DIZAINAS

IS Sport sedanas akį traukia dinamiškomis dizaino formomis ir 18 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiais. Dėmesio centre – ryškios juodos Lexus verpsto formos grotelės. Ryžtingą charakterį pabrėžia priderintos išorinių veidrodėlių juostos ir papildomai komplektuojami

LED priekiniai žibintai. Žvelgiant iš profilio, sportišką automobilio siluetą papildo šoniniai išlinkiai ir kupė primenantis siluetas. Į IS Sport asortimentą įtrauktas nepaprastai sklandžiai galią perduodantis visiškai hibridinis IS 300h sedanas, kurio išskiriamo CO2 kiekis – 107 g/km.

is 300h black spindle grill

JUODOS SPALVOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS
IR IŠORINIAI VEIDRODĖLIAI

Dinamišką naujų IS Sport modelių išvaizdą išryškina išskirtinės gamykloje komplektuojamos juodos verpsto formos grotelės ir priderinti išoriniai veidrodėliai.

is 300h alloy wheels

18 COLIŲ LENGVOJO
LYDINIO RATLANKIAI

Juoda chromuota apdaila ir išskirtinis 5 stipinų dizainas sudaro su niekuo nesupainiojamo rafinuoto miesto automobilio įspūdį.

is 300h first class finish

AUKŠČIAUSIO
LYGIO APDAILA

Kiekviena IS Sport salono detalė byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki unikalios dviejų atspalvių Moon Stone apdailos ir kontrastingų siūlių.

is 300h climate control

DVIEJŲ ZONŲ KLIMATO
KONTROLĖS SISTEMA

IS Sport įrengtą elektroninę dviejų zonų klimato kontrolės sistemą galima reguliuoti lengvai pirštu valdomais elektrostatiniais jungikliais.

is 300h premium navigation

LEXUS PREMIUM
NAVIGACIJOS ĮRANGA

7 colių ekranas valdomas Remote Touch valdikliu arba balsu. Pastačius automobilį, navigacijos sistema su ryškia trimate grafika ir daugybe vaizdavimo žemėlapyje parinkčių sukuria išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą su nurodymais, kaip pasiekti galutinę paskirties vietą pėsčiomis.

is 300h xenon headlights

PRIEKINIAI
LED ŽIBINTAI

Naujieji IS Sport modeliai komplektuojami su LED priekiniais žibintais. Energiją tausojanti LED technologija lemia efektyvų apšvietimą ir patikimai bei ilgai tarnauja.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

NUDAŽIUS AUTOMOBILĮ, IŠKART PATIKRINAMAS JO PAVIRŠIUS, NAUDOJANT RAUDONOS, ŽALIOS IR MĖLYNOS SPALVŲ APŠVIETIMĄ. TAIP SIEKIAMA NUSTATYTI, AR NĖRA JOKIŲ ĮTRŪKIŲ IR NELYGUMŲ, KURIE ĮPRASTOMIS SĄLYGOMIS YRA NEMATOMI.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU