concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

IS 200t

NAUJASIS IS 200t KOMPLEKTUOJAMAS SU NAUJU ĮSPŪDINGU 245 DIN AG GALIOS BENZININIU VARIKLIU SU TURBOKOMPRESORIUMI


DIN AG 245
Vidutinė CO2 emisija (g/km) 162
Vidutinės degalų sąnaudos (l/100 km) 7,0
Pagreitėjimas iki 100 km/h (sek.) 7,0
Maksimalus greitis (km/h) 230

NUO 37 990 €

NAUJASIS IS 200t

SĖDĖDAMI UŽ ŠIO AUTOMOBILIO VAIRO GALITE MĖGAUTIS TIKSLIU VALDYMU, GARSIOMIS LEXUS VAŽIAVIMO SAVYBĖMIS IR NEPRANOKSTAMU KOMFORTU.

Stulbinamo IS sedano dėmesio centras – Lexus būdingos išraiškingos verpsto formos grotelės. Ryžtingą šio automobilio charakterį pabrėžia LED žibintai ir L formos LED dieninės šviesos. Žvelgiant iš profilio, sportišką automobilio siluetą papildo žemas variklio dangtis, šoniniai išlinkiai ir ilga kupė stogo linija. Šie dizaino elementai sukuria dinamiško ir ypač erdvaus automobilio įvaizdį.

Nepriekaištingai subalansuotą IS sedaną smagu vairuoti. Negana to, jis yra nepaprastai komfortiškas automobilis, kuriuo itin patogu keliauti. Norėdami tinkamai sureguliuoti valdymą ir užtikrinti išskirtinį vairavimo malonumą, mes visapusiškai išbandėme šį galiniais ratais varomą sedaną lenktynių trasoje. Tai akivaizdus įrodymas, jog mes nenuilstamai dirbame tol, kol galiausiai pasiekiame stulbinamą rezultatą.

KAINOS IR SPECIFIKACIJOS

GAUKITE IŠSAMIĄ INFORMACIJĄ IR PALYGINKITE SKIRTUMUS

IS 200t Comfort

  • 17 colių 5 plačių stipinų lengvojo lydinio ratlankiai su 225/45 R17 padangomis
  • Elektra reguliuojami ir šildomi durelių veidrodėliai
  • 3 stipinų odinis vairas
  • Pastovaus greičio palaikymo sistema
  • Šildomos priekinės sėdynės
  • Tekstiliniai / Tahara sėdynių apmušalai

NUO 37 990 €

PASIRINKTI IR PALYGINTI KITĄ VARIANTĄ

AUTOMOBILIO ĮRANGA

SUSIPAŽINKITE SU IS 200t IŠ ARČIAU

Važiavimas IS 200t – Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Rūpestingai apgalvota kiekviena IS automobilio detalė: norėdami suteikti dar didesnį vairavimo malonumą, 20 mm pažeminome vairuotojo sėdynę ir 3° pakoregavome vairo aukštį. Tikslesnį valdymą lemia standesnė važiuoklė, pagaminta naudojant naujovišką klijavimo ir lazerinę varžtų suvirinimo technologiją. Nauja daugiasvirtė galinė pakaba užtikrina didesnį sukibimą ir efektyvesnį valdymą. Dėl pritaikytų naujoviškų aerodinaminių sprendimų automobilis ne tik greičiau reaguoja į komandas, bet ir neįtikėtinai tyliai rieda.

IS 200t vidus – Pagrindinės ypatybės

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Įsitaisius ištaigingose odinėse sėdynėse, neįmanoma nepastebėti rafinuotų Lexus apdailos elementų, tokių kaip mediniai intarpai ar dailaus dizaino centrinis analoginis laikrodis. Visi IS modeliai, gaminami toje pačioje gamybos linijoje kaip ir flagmanu tapęs LS sedanas, kruopščiai patikrinami Lexus aukščiausio rango meistrų, vadinamųjų Takumi.

Dėl 70 mm ilgesnės važiuoklės bazės gerokai padaugėjo vietos galinių keleivių kojoms. Šis sprendimas taip pat lemia sklandesnį automobilio riedėjimą. Be to, 60:40 santykiu dalijamas galines sėdynes galima nulenkti suformuojant lygų pagrindą. Tai idealus sprendimas gabenant stambesnius daiktus.

IS 200t saugumas – Pagrindinės ypatybės

SAUGUMAS: PAGRINDINĖS YPATYBĖS

Su naujausia Lexus integruota dinamikos valdymo sistema ir efektyviais aušinamasiais diskiniais stabdžiais komplektuojamas IS modelis sukurtas taip, kad padėtų išvengti gresiančio pavojaus. Kaip rodo Euro NCAP testų rezultatai – maksimalus penkių žvaigždučių įvertinimas, susidūrimo atveju keleivius saugo nepaprastai tvirta apsauginė salono konstrukcija iš itin tąsaus plieno.

Dar didesniam saugumui užtikrinti IS modelyje montuojamos priekinės sėdynės su apsaugos nuo kaklo sužalojimų sistema ir aštuonios oro saugos pagalvės. Be to, priekiniame buferyje įrengtiems jutikliams užfiksavus susidūrimą su pėsčiuoju, automatiškai iki optimalaus lygio pasikelia variklio dangtis, kad būtų sumažinta sužalojimų rizika.

Benzininis variklis su turbokompresoriumi

BENZININIS VARIKLIS SU TURBOKOMPRESORIUMI

IS 200t sportiniame sedane montuojamas naujas 2,0 l benzininis variklis su turbokompresoriumi ir D-4ST degalų įpurškimo sistema, kuri lemia mažesnes degalų sąnaudas ir per akimirksnį pasiekiamą aukštą sukimo momentą. Su šiuo galios agregatu jo galia siekia 245 DIN AG. IS 200t automobilis greitai įsibėgėja pasiekdamas maksimalų 230 km/h greitį (jei leistina). Šiame sedane komplektuojama aštuonių pavarų transmisija, kuri užtikrina tiesioginį pavarų perjungimą ir lanksčiai prisitaiko prie vairavimo stiliaus.

Variklis renkamas sterilioje, nuo dulkių apsaugotoje aplinkoje, kad būtų užtikrintas sklandus ir nepriekaištingas jo veikimas. Pro du išmetamųjų dujų vamzdžio antgalius sklindantis variklio garsas prikausto dėmesį.

8 pavarų transmisija

8 PAVARŲ TRANSMISIJA

Su aštuonių pavarų transmisija ir pavarų perjungimo svirtelėmis komplektuojami galiniais ratais varomi IS 200t ir IS 200t F SPORT modeliai yra pirmieji Lexus sedanai, kuriuose pavaros perjungiamos priklausomai nuo pagreičio. Užfiksavusi IS automobilio atliekamą posūkį, transmisija palaiko žemesnę pavarą šio manevro metu, kad būtų užtikrintas optimalus valdymas.

Turbokompresorius

TURBOKOMPRESORIUS

Šis naujas efektyvus dviejų kanalų turbokompresorius sukonstruotas taip, kad būtų pasiektas aukštas sukimo momentas visame sūkių diapazone. Optimizavus turbinos menčių formą ir sumažinus guolio mechanizmo trintį, buvo sukurtas kompaktiškas ir neįtikėtinai greita reakcija išsiskiriantis turbokompresorius.

Du išmetamųjų dujų vamzdžio antgaliai

DU IŠMETAMŲJŲ DŲJŲ VAMZDŽIO ANTGALIAI

Du unikalaus dizaino, subtilūs ir dailūs išmetamųjų dujų vamzdžio antgaliai, pagaminti iš nerūdijančio plieno, sustiprina rafinuotą galingo IS 200t variklio su turbokompresoriumi skleidžiamą garsą.

Sportiška vairavimo padėtis

SPORTIŠKA VAIRAVIMO PADĖTIS

Sėdėdami žemesnėje ir sportiškesnėje sėdynėje, Jūs tiesiog fiziškai „pajusite“ kelio paviršių, o savo rankose laikydami naujos konstrukcijos vairą negalėsite nepastebėti, kaip automobilis reaguoja net į menkiausią jo pasukimą.

Pažangūs aerodinaminiai sprendimai

PAŽANGŪS AERODINAMINIAI SPRENDIMAI

IS sedanui būdingos išskirtinės aerodinaminės savybės, kurias lemia tokios detalės kaip beveik plokščias kėbulo dugnas ir maži aptakai, pritvirtinti prie priekinių durelių statramsčių ir galinių žibintų. Šie aptakai, kurie pirmąkart buvo pritaikyti F1 lenktyniniuose automobiliuose, sukuria oro sūkurius, kad oro srautas būtų nukreiptas į vidų ir IS lengviau įveiktų oro pasipriešinimą. Tokie įdiegti sprendimai ne tik pagerina stabilumą ir valdymą, bet ir sumažina degalų sąnaudas bei vėjo keliamą triukšmą.

Važiavimo komfortas

VAŽIAVIMO KOMFORTAS

IS sedanas išsiskiria erdviu salonu, dvelkiančiu Lexus legendiniu rafinuotumu ir neprilygstama kokybe. Minėtina sportiškesnė ir labiau sukoncentruota vairavimo padėtis, taip pat naujos konstrukcijos priekinės sėdynės, užtikrinančios didesnį komfortą ir geresnę šoninę atramą.

Patobulintas valdymas

PATOBULINTAS VALDYMAS

IS automobilyje įrengta naujosios kartos multimedijos sistema leidžia naudotis ryšio paslaugomis, pavyzdžiui, Google Street View®, numatyti labiausiai aplinką tausojantį maršrutą ar mėgautis erdvinio garso Mark Levinson® Premium Surround sistemos su 15 garsiakalbių teikiamais privalumais. Be to, automobilyje įrengti naujoviški elektrostatiniai jungikliai, kuriais galima valdyti oro kondicionierių.

Takumi meistriškumas

TAKUMI MEISTRIŠKUMAS

IS modelis, pagamintas mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje tos pačios Lexus komandos, kuri plušo rinkdama flagmanu tapusį LS sedaną, iš pagrindų perrašo šios prabangių automobilių klasės gamybos kokybės taisykles. Tuo galima įsitikinti palietus preciziškai nušlifuotus aliumininius Mark Levison® garso sistemos valdiklius ar suėmus rankomis įspūdinga apdaila išsiskiriantį vairą.

Siekiant išgauti nepriekaištingai glotnų dažytą paviršių, kiekvienas grunto sluoksnis rankomis šlifuojamas švitriniu popieriumi šlapiuoju būdu (tai daug laiko reikalaujantis procesas, kuris paprastai taikomas pagal specialų užsakymą gaminamiems automobiliams), o po to vizualiai bei skaitmeniniu būdu patikrinamas paviršiaus lygumas.

Mark Levinson® garso sistema su 15 garsiakalbių

MARK LEVINSON® GARSO SISTEMA SU 15 GARSIAKALBIŲ

IS modelis gali būti komplektuojamas su neprilygstama Mark Levinson® Premium garso sistema – klausydamiesi muzikos ar žiūrėdami filmus DVD formatu pasijusite tarsi atsidūrę tikroje koncertų salėje. Penkiolika specialiai pagamintų ir atskirai sureguliuotų garsiakalbių leidžia mėgautis neįtikėtinai kokybišku 5.1 kanalo skaitmeniniu erdviniu garsu.

Visuose garsiakalbiuose įdiegta naujoviška GreenEdge™ technologija, kuri užtikrina dvigubai stipresnį garsą suvartojant tiek pat energijos. Taip pat minėtina nauja automatinė garso valdymo sistema, leidžianti visapusiškai panirti į muzikos pasaulį. Perjungus skirtingų atlikėjų įrašus, ji automatiškai sureguliuoja garsą. Dailūs preciziškai nušlifuoti aliumininiai valdikliai ir blizgi juoda apdaila – pasaulinės klasės Mark Levinson® namų garso sistemoms būdingi dizaino elementai.

Neįtikėtinas garsas – išbandykite Mark Levinson garso sistemą artimiausioje atstovybėje.

Remote Touch

NUOTOLINIU BŪDU VALDOMAS EKRANAS

Vienu spustelėjimu komandas patvirtinantis naujosios kartos Remote Touch valdiklis užtikrina jautrią jutiklinę sąsają su centriniu multimedijos ekranu. Ergonomiškas nuotolinis valdiklis įrengtas lengvai pasiekiamoje vietoje. Juo patogu naudotis – taip pat, kaip kompiuterio pele.

Perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema

PERSPĖJIMO APIE IŠ GALO ARTĖJANČIAS TRANSPORTO PRIEMONES SISTEMA

Važiuojant atbuline eiga, pavyzdžiui, perpildytoje automobilių aikštelėje, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones sistema (RCTA), naudodamasi nematomų zonų monitoriaus radaru, nustato, ar automobilio gale nėra nepastebėtos besiartinančios transporto priemonės. Užfiksavusi artėjančią transporto priemonę, RCTA sistema įspėja vairuotoją garso signalu ir durelių veidrodėliuose rodomu vaizdiniu pranešimu.

Penkios Euro NCAP žvaigždutės

PENKIOS EURO NCAP ŽVAIGŽDUTĖS

IS saugumas išbandytas nepriklausomos, Europoje parduodamų naujų modelių saugumą realiai vertinančios Euro NCAP organizacijos testais ir pelnė penkias žvaigždutes. Jo surinktų taškų skaičius gerokai viršijo nustatytą minimumą penkioms žvaigždutėms pelnyti. Taigi IS modelis pateko į pačių saugiausių prabangių automobilių sąrašą.

Nematomų zonų monitorius

NEMATOMŲ ZONŲ MONITORIUS

Galiniame buferyje montuojami radiolokaciniai įrenginiai fiksuoja gretimose eismo juostose važiuojančias transporto priemones, kurių neįmanoma pastebėti durelių veidrodėliuose. Kai vairuotojas įjungia posūkio signalą norėdamas persirikiuoti į kitą juostą ir nepastebi nematomoje zonoje važiuojančios transporto priemonės, nematomų zonų monitorius per akimirksnį atitinkamame durelių veidrodėlyje aktyvuoja įspėjamąjį signalą.

NEATITINKA

Jūsų paieškos kriterijų atitinkančių automobilio ypatybių nėra. Prašome išplėsti savo paiešką ir pamėginti dar kartą.

LEXUS ANY CAQ MOD RGB LIGHT

KURDAMA IS AUTOMOBILĮ, MANO KOMANDA SUSITELKĖ Į MANEVRINGUMĄ IR GREITĄ REAKCIJĄ, KAD TAI PAJUSTŲ ŠIO AUTOMOBILIO VAIRUOTOJAI.

Junichi Furuyama, IS vyriausiasis inžinierius

IS Sport Edition

is 200t sport cutout v2

IŠSKIRTINIS VIDAUS IR IŠORĖS DIZAINAS

IS Sport sedanas akį traukia dinamiškomis dizaino formomis ir 18 colių 5 stipinų lengvojo lydinio ratlankiais. Dėmesio centre – ryškios juodos Lexus verpsto formos grotelės. Ryžtingą charakterį pabrėžia priderintos durelių veidrodėlių juostos ir papildomai komplektuojami LED priekiniai žibintai.

Žvelgiant iš profilio, sportišką automobilio siluetą papildo šoniniai išlinkiai ir kupė primenantis siluetas.

is 200t black spindle grill

JUODOS SPALVOS VERPSTO FORMOS GROTELĖS
IR DURELIŲ VEIDRODĖLIAI

Dinamišką IS Sport modelių išvaizdą išryškina išskirtinės gamykloje komplektuojamos juodos verpsto formos grotelės ir priderinti durelių veidrodėliai.

is 200t alloy wheels

18 COLIŲ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Juoda chromuota apdaila ir išskirtinis 5 stipinų dizainas sudaro su niekuo nesupainiojamo rafinuoto miesto automobilio įspūdį.

is 300h first class finish

AUKŠČIAUSIO LYGIO APDAILA

Kiekviena IS Sport salono detalė byloja apie nepriekaištingą Lexus kokybę – nuo odinio vairo iki unikalios dviejų atspalvių Moon Stone apdailos ir kontrastingų siūlių.

is 200t climate control

DVIEJŲ ZONŲ KLIMATO KONTROLĖS
SISTEMA

IS Sport įrengtą elektroninę dviejų zonų klimato kontrolės sistemą galima reguliuoti lengvai pirštu valdomais elektrostatiniais jungikliais.

is 200t premium navigation

LEXUS PREMIUM
NAVIGACIJOS ĮRANGA

7 colių ekranas valdomas Remote Touch valdikliu arba balsu. Pastačius automobilį, navigacijos sistema su ryškia trimate grafika ir daugybe vaizdavimo žemėlapyje parinkčių sukuria išmaniuoju telefonu nuskaitomą QR kodą su nurodymais, kaip pasiekti galutinę paskirties vietą pėsčiomis.

is 300h xenon headlights

PRIEKINIAI LED ŽIBINTAI

Naujieji IS Sport modeliai komplektuojami su LED priekiniais žibintais. Energiją tausojanti LED technologija lemia efektyvų apšvietimą ir patikimai bei ilgai tarnauja.

IS 200t F SPORT

is 200t fsport

PRIBLOŠKIANTIS DIZAINAS

IS 200t F SPORT išsiskiria išraiškingu dizainu ir nepriekaištingu valdymu. Jį ištobulino ta pati komanda, kuri kūrė legendinį LFA superautomobilį ir išskirtinėmis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius F serijos modeliusRC F ir GS F. Šis kūrėjų darbo vaisius privers Jūsų širdį plakti tankiau. Tarp patobulintų išorės elementų minėtinos platesnės Lexus būdingos verpsto formos grotelės su L formos intarpais, stabdžių aušinimo kanalai ir aerodinaminiai maži aptakai didesnei prispaudimo jėgai užtikrinti.

Sėdėdami sportiniame salone pasijusite esantys tikri savo F SPORT automobilio šeimininkai. Sportinės sėdynės su rankiniu būdu apsiūtais apmušalais idealiai priglunda prie kūno – nuo šlaunų iki pečių. Malonių potyrių suteikia ir ergonomiškas sportinis vairas bei frezuoti aliumininiai pedalai. Taigi kelionės šiuo automobiliu – tikra šventė.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU