concept cars

KONCEPCINIAI
AUTOMOBILIAI

Lexus koncepciniai automobiliai – tai žvilgsnis į mūsų ateities dizaino tendencijas.

main menu lexus brand

DIZAINO
NAUJOVĖS

Šiame skyriuje trumpai pristatomos kelios įspūdingiausios mūsų dizaino koncepcijos ir technologijos.

hybrid cars

HIBRIDINIAI
AUTOMOBILIAI

Esama įvairių hibridinių automobilių rūšių, tačiau jie visi turi vieną bendrą dalyką.

lexus service

LEXUS
PASLAUGOS

Artimiausios Lexus atstovybės ieškokite čia.

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU IS IŠ ARČIAU

DRĄSUS DIZAINAS IR
ĮSPŪDINGOS TECHNOLOGIJOS

Naujasis IS siūlo unikalią vairavimo patirtį. IS automobiliai gaminami mūsų apdovanotoje Tahara gamykloje Japonijoje. Jūsų pasirinkimui siūlome hibridinį IS 300h ir benzininį IS 200t su turbokompresoriumi, taip pat dinamiškas jų abiejų F SPORT versijas.

2017 new is quote

„MES NE TIK SUKŪRĖME RYŠKESNĮ NAUJOJO IS ĮVAIZDĮ, BET IR PATOBULINOME JO KOKYBĘ, ATSIŽVELGDAMI TIEK Į VAIRUOTOJĄ, TIEK Į KELEIVIUS.“

Junichi Furuyama, vyriausiasis IS inžinierius

DARANTIS
ĮSPŪDĮ

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS IR RAFINUOTI SPRENDIMAI

Naujajame IS įkūnytą unikalią japonų svetingumo (Omotenashi) dvasią galima pajusti dar prieš įlipant į vidų. Priartėjus prie automobilio, pasitinka jaukus apšvietimas, o atsisėdus už vairo galima pagal savo poreikius nustatyti sėdynės ir vairo padėtį.

Kelionės metu atsiskleidžia minkštos dangos kẽlių srityje ir odinės delnų atramos privalumai, o naktį įsijungia blankus vidinių durelių rankenėlių apšvietimas, kad nenuvargtų akys.

GYVŲ VAIZDŲ
APSUPTYJE

NEPAKEIČIAMAS PARTNERIS LEIDŽIANTIS Į ILGAS KELIONES

Naujasis sportinis IS sedanas komplektuojamas su plačiu 10,3 colio multimedijos ekranu, Lexus Premium navigacijos ir pagalbinėmis vairavimo sistemomis. Nematomų zonų monitorius, perspėjimo apie iš galo artėjančias transporto priemones ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistemos padės ne tik lengvai nusigauti iki kitos susitikimo vietos, bet ir išvengti įtampos važinėjant miesto gatvėmis.

Pasibaigus darbo dienai, galite rezervuoti staliuką restorane naudodamiesi valdymo balsu funkcija arba pasiklausyti savo mėgstamos muzikos įsijungę pasaulinio lygio erdvinio garso sistemą Mark Levinson® Premium su 15 garsiakalbių.

UŽTIKRINTAS VISUOTINIS
DĖMESYS

EFEKTINGAS SPORTINIS SEDANAS, KAUSTANTIS APLINKINIŲ ŽVILGSNIUS

Prieš pasinerdami į naujojo IS modelio kūrybinį procesą, mūsų dizaineriai nusprendė pasisemti įkvėpimo keliaudami po įvairias pasaulio šalis ir bendraudami su vartotojais.

Po ne vieną mėnesį trukusio eskizų piešimo etapo mes pagaliau buvome pasirengę naujojo automobilio modeliavimo darbams. Naujojo IS siluetas išliko sportiškas, tačiau jo išvaizda įgijo ryžtingesnį charakterį. Tai pats efektingiausias IS modelis per visą šios serijos automobilių istoriją.

NEPRIEKAIŠTINGAS
VALDYMAS

TIKSLUS VALDYMAS IR PASAULINIAI VAŽIAVIMO KOKYBĖS STANDARTAI

Mūsų inžinieriai ištisus mėnesius tobulino automobilio vairo mechanizmą bei pakabą, eksperimentuodami su lengvesniais ir optimizuotais komponentais.

Po aerodinaminių bandymų mūsų milžiniškame vėjo tunelyje Japonijoje IS prototipas buvo perduotas Lexus vairavimo meistrui Yoshiaki Ito, kuris atlieka baigiamuosius automobilių reguliavimo darbus, panašiai kaip virtuozas, derinantis muzikos instrumentus. Jis nenuilstamai dirbo tol, kol galiausiai pasiekė idealų rezultatą.

TIKĖJIMO TECHNOLOGIJOMIS
GALIA

NAUJOVIŠKA SAUGOS SISTEMA

Naudodamasi milimetrinių bangų radaru ir kamera, Lexus Safety System+ padeda išvengti kelio priekyje tykančių pavojų. Šią saugos įrangą sudaro priešavarinės saugos sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema, matomumą tamsiu paros metu pagerinanti automatinė tolimųjų šviesų sistema ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri pakoreguoja automobilio greitį įvertinusi priekyje važiuojančios transporto priemonės greitį.

Susidūrimo atveju vairuotoją ir keleivius saugo aštuonios oro saugos pagalvės. Susidūrus su pėsčiuoju, smūgio jutikliai per akimirksnį pakelia variklio dangtį, kad būtų sumažinta sužalojimų rizika.

IS 200t

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE VARIKLIO SU TURBOKOMPRESORIUMI GALIĄ

IS 200t sportiniame sedane montuojamas 2,0 l benzininis variklis su turbokompresoriumi. Su šiuo varikliu automobilis išvysto 245 DIN AG galią ir sparčiai pasiekia 230 km/h greitį (jei leistina). Šiam automobiliui buvo taikoma intensyvi tobulinimo programa, įtraukiant bandymus dideliame Uolinių kalnų aukštyje bei variklių testavimo stovykloje Japonijoje, kur buvo imituojama ekstremali temperatūra iki 45°C.

IS 200t automobilis atlaikė 20 atsparumo terminiam poveikiui bandymų ciklų, tad jis yra pasirengęs tarnauti ilgus metus sudėtingiausiomis sąlygomis.

IS 300h

POPULIARIAUSIA PASAULYJE HIBRIDINĖ SISTEMA

IS 300h, varomas sumaniai tarpusavyje suderintų galios agregatų – pažangaus 2,5 l benzininio su tiesioginio įpurškimo sistema ir galingo elektrinio variklių, yra vienas ekonomiškiausių sportinių sedanų dabartinėje rinkoje.

Šis ypač dinamiškas automobilis suvartoja tik 4,2 l/100 km* degalų, o jo išskiriamo anglies dvideginio kiekis tesiekia 97 g/km*. Važinėjant mieste, galima rinktis elektrinį (EV) režimą. Vien elektra varomas automobilis nesuvartoja nė lašo benzino ir neišskiria nė gramo teršalų.

* Pateikti Eco komplektacijos modelių duomenys.

ĮKVĖPIMO
ŠALTINIS

DAR DAUGIAU MALONAUS JAUDULIO TEIKIANTIS VAIRAVIMAS

Naujieji IS 300h F SPORT ir IS 200t F SPORT modeliai tapo dar išraiškingesni nei buvo iki šiol. Jų išorei būdingos išskirtinės akytojo tinklelio radiatoriaus grotelės su F raidės motyvu ir 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, o jų salonui – Dark Rose spalvos odinės sportinės sėdynės ir iš LFA perimti nuostabūs matuokliai, kurie maloniai nuteikia kiekvienąkart sėdint už vairo.

Salono dizainą išbaigia pirmąkart mūsų galingame GS F sedane pritaikyti ir senovės japonų meistriškumo tradicijas menantys „naguri“ stiliaus dekoratyviniai intarpai su aliumininiais pedalais. Profesionalių Lexus vairuotojų idealiai sureguliuoti IS F SPORT automobiliai vairavimo malonumą pakylėja į naujas aukštumas.

Siekdami užtikrinti sklandų Lexus svetainės veikimą, kartu su savo kai kuriais partneriais šioje svetainėje naudojame slapukus. Jei nekeisite slapukų nustatymų savo naršyklėje, mes suprasime, kad Jūs sutinkate su visų slapukų naudojimu Lexus svetainėje.

SKAITYTI DAUGIAU